Her kulüp transfer yaptı bizim kulüpte halen?

Ben anlamıyorum, sampiyon olmuşsun şampiyonlar ligine direk katılıyorsun çok zorlu rakipler var. Fenerbahçe, Nani transferini bitirdi. Luiz adriano yolda sırada guarinde var. ulan Antalyaspor bile Etoyu transfer etti yakinda ronaldinho da geliyor. Bu Galatasaray daha halen transfer yapamadi bizde bilal'lere para dökelim anca. Al podolskiyi huntelari nedir bu yahu rezillik.. yok transferi fazla abartamamak lazimmis? Abi bu nasil bir baskan. Bu nasil bir transfer politikasi. Siz ne dusumuyorsunuz?

Güncellemeler:
Hamza hamzaoglu resmen bizim korkumuz yok barcelona da gelsin dedi yahu. Neyine guveniyorsun transfersiz nasil basedeceksin onlarla.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sorsan ince eleyip sık döküyorlar en iyisini seçmeye çalışıyorlar. Sanarsın Messi gelecek!!

0|0
    0|0
    • Sinir oldum kardesim hic sormaya piyasada tonlarca bonservissiz bosta yildiz isimler var ne beceriksizler

• Getir Quaresmayi koy sağa Amrabati koy forvete Podolskiyi cek defansa adam akilli ramos gibi saglam isimleri orta sahaya al boatengi sapa saglam takim olsun.. sneijderli selcuklu bu takim ucar.. beceriksizler iste

• Aynen valla

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• kamp sonrasinda ek butce cikacagi transferlerin bundan sonra gerceklesecegi soyleniyor. bekleyip gorecegiz

0|0
    0|0
    • Ozamana kadar piyasada topcu kalirsa artik.

• 28 futbolcuya indirmek gerekiyormus transfer yapabilmek icin. spor programlarinda boyle duymustum. O da bekleniyor olabilir. eger bu soylem gercekse fenerbahceyi kurtarmak icin planli ve sistematik calismis gibi gorunuyor tupcu. Adamlar yillardir 3-5 topcu aldi para harcamadi kadroyu kalabalik yapmadi para biriktirdiler. Bu senede yabanci siniri kalkinca patlama yapiyorlar

• Kardesim bunlara ali kocun sirketleri yatirim yapiyor.. bizimkiler de uyusun.

• Haklısın kardeşim yönetim vizyonu dar yedek yerli çöpler hala duruyor.
    4 yıldır Podolski'yi almaya çalışıyoruz sonunda alıyoruz ne vereceği meçhul

0|0
    0|0
    • Podolski iyidir saglamdirda podolski yetmez. Sampiyonlar liginde bu kadroyla 2. Tur oynariz. Vizyon yok bu kulubun en az yari final oynamasi lazim avrupada

• Acele transfer götü siker sen sakin ol

0|0
    0|0
  • Bütün para Sabriye bilale gitti

0|0
    0|0
  • parası yok ki gs şu an en berbat durumdaki kulüp görürürsün bak sportif başarı kesilsin batacak kıvama gelecek.

0|1
    0|0
    • Daha neyin parasi yok. SABRIye zam yapmayi biliyorlar AYDIN a paralari vermeyi biliyorlar... ayrica okadar sampiyonluk geliri aldilar forma datisi ve sponsorlardan paralar kazandilar neyin parasi yok.. yapsinlar su transferi

• fb taraftarı en çok harcayan taraftar sen diyorsun forma falan onu her sene satıyor fbe ayrıca gsın geçmişten gelen futbolculara hep ultra paralar verme geleneği var onlar birikti birikti şimdi çıkıyor acısı

• Hicbirsey bilmiyorsun. Fenerin ali koc gibi zengin adamlari var onlar yatirim yapiyor taraftarlari degil.. Bizim kadar urun satan turkiyede baska kulup yok.

• Olur yakında

0|0
    0|0
Yükleniyor...