19 yaşındayım ve Göbeğimi gören 4 aylık hamileyim sancak. Ne yaparsam yapıyım göbek erimiyor?

19 yaşındayım ve Göbeğimi gören 4 aylık hamileyim sancak. Ne yaparsam yapıyım göbek erimiyor. Sıkı bir spora başlıycam. Size sorum bu göbek yağı kasa dönüşür mü yoksa spora başlamadan erimesimi lazım?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bak spor hocasıyım beni dinle ;) bol bol kardiyo yap karın bölgende kas çalışırsan karın kaslarını sıkılaştırırsın buda daha da kalınlaşmana neden olur zayıflamadan sıkılaşmaya çalışma ilk önce kardiyo çalış ve sonra sıkılaş. ;)

0|0
    0|0
    • Kardiyo zayıflatırmı yani göbegimi :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Yağ kasa dönüşmez bu noktada bir hemfikir olalım. Ne yaparsam yapayım derken, yağ yakmak için hangi yöntemleri uyguladın? bu yöntemler ne kadar sağlıklıydı?

0|0
    0|0
  • Gayet normal gobegin

0|0
    0|0
  • Uzun ve tempolu yürüyüş yap...

0|0
    0|0
  • Problem sadece gobektemi 😋😋

0|0
    0|0
  • görsek karar verirdik hani :D

0|0
    0|0
  • spora başla eritirsin.

0|0
    0|0
  • pes et melisin bence

0|0
    0|0
  • spora başla mutlaka

0|0
    0|0
  • Benim 6 kilo fazla fazlam vardı. spora yazıldım L-carnitine kullandım 2 haftada verdim bu kiloyu. yemeğimide biraz kıstım günde 15dakika koşu yaptım ve kas hareketleri

0|0
    0|0
  • Yağ kasa dönüşmez. Bol bol kardiyo çalışman lazım.

0|1
    0|0
  • Bir diyetisyene git

0|0
    0|0
  • Mekik çek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sakin kas yapayim deme bayanlarda göbek kasi tek kelimeyle igrencccc

0|0
    1|0
  • Türkçeyi de öğrenmeyi ihmâl etme.

0|0
    0|0
  • Diyet yap bence kasa donusturme sporu birakirsan sarkar ve pisman olursun. ama sporu birakmam diyorsan yap. Bu arada sen cok biliyon sanki deme bende sporcuyum :)

0|0
    0|1
  • Kasa dönüştürmek gibi bir saçmalık yapma bir da eritemezsin sarkar ;)

0|0
    0|1
  • Tuzu ve şekeri kes

0|0
    0|0
  • www.sporvebiz.com/.../...k-kondisyon-bisikleti.jpg böyle bir alet zayıflamana bayaa yardımcı olur :) 10kilo vermiştim bunu kullanarak, denemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...