Arkadaslar vucut gelistirme ile ilgili cok acil yardima ihtiyacim var?

Arkadadaslar oncelikle merhaba benim boyum=174/kilom=57 8. ayda antalyaya tatile gidecem. Benim size sordugum oraya gidene kadar nasil hizli kas yaparim. Aslinda ben evde kendim calisiyorum ve 2 tane 4 kg lik agirliklarim var. Gogus kaslarim sekil almaya basladi sizce 8. aya kadar nasil hizli bir sekilde kaslarimi sisiririm.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Şişmek istiyosan sen ortalama günlük 130 gr protein ve 4000 kalori kesin yeyip sana göre en ağar tarzda antrenman yani çok set az tekrara yönelmelisin hacim lazım sana çöp gibisin boy kilona göre...

0|0
    0|0
    • Creatinde kullan kesinlikle...

• Kardes orucluyum ya o nasil olacak ben iftardan sonra yapiyorum sadece sporumu...
      bu arada creatinde ne oluyor

• Bana soracağına aç bak internete faydalarını oku :) temel taşlarından biri bu işin :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• çok fark olmaz 20 yaşında adam 4 kiloluk ağırlıkla hacim kazanamaz spor salonuna gidip daha ağır çalışmalısın ilk haftadan sonra hep maksimum ağırlık ve 5 -6 tekrar bunun yanında protein tozu ve bol proteinli beslenme bunun yanında karbonhidrat yağ ne yersen ye.

0|0
    0|0
    • Protein tozu zararli degilmiydi dostum sanki bir yerde zararli diye bir yazi okumustum

• diğre yorumlara da baktım da oruç tutuyorsan pek kasma zaten hacim kazanamazsın.

• tamam sagol dostum

• 5-6 ay dan önce vücudun şekle girmez, hele o kilo ile hiç girmez. günde yaklaşık 400 gram tavuk etine eş değer protein alman lazım, 3 eşit parçada almaya çalış. kilo derdin zaten yok, hatta şu an cılız sınıfındasın, olman gereken kilo yaklaşık 70-72

0|0
    0|0
  • hızlı kas diye bişey yok 3 aydır uğraşıyorum yeni yeni bişeyler oluyor

0|0
    0|0
  • 2 ayda hacim alamazsın anca biraz sekil verirsin evde bu is daha zor sezonluk amac olmaz

0|0
    0|0
  • Protein yemelisin Bunun için

0|0
    0|0
Yükleniyor...