Sevdiğiniz insanın mesleği sizin için ne kadar önemlidir? Egonuz aşkınıza mani olabilir mi?

Örn;Hanımların dikkatine! Overlok makinesi ayağınıza geldi.Halı , kilim, paspas,yolluk kenarına overlok çekilir. 5 dakikada elinizde !

Güncellemeler:
puanlama yaparsanız memnun olurum

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Çalışıyorsa bir şey için emek harcıyorsa benim için mühim olan budur.Yoksa yan gelip yatan birisinin gözümde değeri yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Meslegin hicbi onemi yok

0|1
    0|0
  • adam olsun da isterse mesleği olmasın

0|2
    0|0
  • HELAL para kazansin ..

Emek ve Caba versin o Işe gerisini bosver !

isterse simitci olsun hic fark etmez..

0|1
    0|0
    • H�la var mı böyle düşünenler

• bir simitçinin koluna girer cemiyette onunla rahatlıkla gezerim mi diyorsun ? Arkadaş ortamı,aile,akrabalara karşı bir simitçi eşi olmanın imajını hazmedebilirim mi diyorsun ?Bir simitçiyle evlenip gelecek kaygının olmayacağından mı söz ediyorsun ? Samimiyetinden şüphe ederim ..

• HALK DAN banane..

ben evimin kapisini kapatiktan sonra Mutlu degilsem eger sirf AILEM VE CEVREM e mahcup olmamak icin Doktorla evlencek degilim.. EN YENI MOBILYAMIZ OLMASADA OLUR BINTANE ALTINIM OLMASADA OLUR BIRLIKTE calisip alincak seyler onlar..

• önemli değil helal para kazansın yeter ama aile için çok önemli. . :(

0|1
    0|0
  • Tabiki önemli şimdi herkes cephe alıcağı için gizli yazıyorum. Herkes şimdi önemli değil,ne önemi var yazar ama öyle olmadığını herkes biliyor.

0|1
    0|0
    • Hiç kimsenin senin yorumuna cephe almaya ne hakkı var ne de seninle bir hukuku..Burası özgür bir platform ve kullanıcılar hertürlü fikre saygıyla itaat eder . Ayrıca yorumunda hayıflanıcak bir durum gözlemlemedim .Bende aşağı yukarı sana yakın düşünüyorum .

• evet önemli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çok önemli değil. kendi mutlu olduğu işi yapması önemli. gelip sürekli olarak işteki problemlerini eve taşıyacaksa mesela olmaz yani

0|1
    0|0
Yükleniyor...