Benden uzaklaşsın istiyorum. Adımı bile anmasın..

Eski erkek arkadaşımla sözlenmemize 1 hafta kala onun istemesi üzerine ayrıldık 3 ay önce. Ama hala seviyo. Niye ayrıldı özaman ? diyelere söyliyim. Ben bekarım onun başından bir evlilik geçmiş buda aynısı gibi sürer diye korkup adım atamadı. Çok saçma bi durum farkındayım ama zaten ayrıldık. Bende soğudum artık hatta dün facede engelledim msndende engelledim. Aynı şehirlerde değiliz zaten.. Bana mail atmış bugün gördüm faceden engellemişsin gizlemen gerekenleri görmiyim diyemi felan filan yazıklar olsun , aklında ulunsun artık şenle ilgilenmiyorum demiş. Gerçektende ilgilenmesin istemiyorum ya. Tek edişem bi cahillikle hata yaptım msde sohbetimiz birz + 18 e yöneldi onun konuyu saptırmalarıyla . Biraz bişeyler yaşandı ve köpek gibi pişmanım. Bu konu içi ölene kadar bende saklı olcak dedi. Endişem bi bu var. Onun dışında onun adını bile anmak istemiyom artık. Napiyim ben daha ? Ve o ddiğine inanıyım mı ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Boş ver. Uyu sen..Kedi dir o kediiii

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• boşver yav msnenden yapılan konuşmanın ne önemi varki millet sanladan hiç tanımadıklarıyla neler yapıyor sıkıntı yaratma bi halt yiyemez

0|0
    0|0
    • pc de program yokken. Msn uzerınden vıdeoya alabılır mı pekı?

• öyle ama korkuyorum işte.. :( Evlilik olayı olmasaydı asla yapmazdım o hatayı ama yaptım telafisi olmaz

• yanlışları yaparak doğruları bulmak önemli zaten yanlışı tekrar etmememek önemli olan bak pişmansın bence o hatayı yapmamış gibisin moralini bozma böyle şeyler için

• Ne yani Video kaydı mı yapmış?

0|0
    0|0
  • yazinin basi ile sonu birbiriyle uymuyor.. ne kadar cahiller var bu memlekette yahu

1|0
    0|0
  • çok kafana takma o seni pek önemsememiş bence

0|0
    0|0
  • sevdiğine inamadım yine siz bilirsiniz

0|0
    0|0
  • korku olursa aşk biter aşk yürek ister arama sorma

0|0
    0|0
  • Yaninda osur aninda senden sogur

0|0
    0|0
  • bence blöf yapıyor ikincisi kesinlikle mantığını ddevreye soksan iyi edersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Soruyu anlamadım.

0|0
    0|0
  • herseyin hayirlisi be canim.

0|0
    0|0
  • inansanda inanmasanda yapack bişey yok ki soğumuşsun zaten

0|0
    0|0