Sigaraya tamam mı devam mı?

Belli bir süre sigara kullandıktan sonra bırakmayı düşünenlerin ne kadarı başarılı oldu ? bırakanlar tavsiyelerini yazarsa memnun olurum.

• Evet bıraktım
    40% (6)33% (2)38% (8)Oy Ver
  • Hayır bırakmadım
    53% (8)50% (3)52% (11)Oy Ver
  • Evet bırakmama çok az kaldı hissediyorum :)
    7% (1)17% (1)10% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
yorumlar için teşekürler bugünden itibaren bırakmayı deniyorum şuanda 19 saat (10 saati uyku zaten :D) falan oluyo içmeyeli başarılarımın devamını dielrim sizde dileyin herkeze iyi haftasonları

NOT: merak eden varsa eğer bende merak kurbanıyım artistiliği falan yok herkezin yediği naneyle ne gibi bi artistlik olur

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• İstersen bırakırsın.

0|0
    0|0
  • sizler bırakıyorsunuz ama o sizi bırakmıyor değil mi! illett illett.

1|0
    0|0
    • ayynen ama o illetle son buluşmamız 19 saat önce oldu kesin kararlıyım bi daha içmiycem şans dile bana :D

• Allah yardımcın olsuuun. bol şanslar sanaa

• benim babam 25 yıldır kulanıyrdu bir gün kalbi tık etti yani kriz geçirdi doktor yasakladı babamda sağlık için bırakmak zorunda kaldı bir senedir içmiyor hiçte aramıyor sigarayı ama bende dikkat ettiriyorum beslenmesine feln :)

1|1
    0|0
  • Son günlerde sigara konulu sorular çok oluyor. Tekrar bi denesem mi acaba diyorum. Diyorum ama diyorum işte:)

0|1
    0|0
  • Hayır bırakmadım

0|0
    0|0
  • Hayır bırakmadım bırakmayı düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • bence birak iraden varsa biraka bilirisn dusun bi cok seye ziyan buu saglik acsindanda

0|0
    0|0
  • bırakmadım. çünkü hiç başlamadım

0|0
    0|0
  • 4 gun once bırakmıs bulunuyorum daha oncede 3 ay bırakmıstım ama bu sefer kesın kararlıyım

0|0
    0|0
    • umarım kesin zafere ulaşırsın :)

• tam gaz devam :(

0|0
    0|0
  • Hayır bırakmadım

0|0
    0|0
  • bırakmıyacağım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben taze bıraktım. 48 saat oldu. İyi gidiyor şimdilik.

0|0
    0|0
  • dostum sigarayı bırakmanın tek bir yolu vardır başka hiç bir yöntem başarılı değildir. ilaçmış azaltmakmış hepsi yalan.

kafada bitirimediğin sürece sigarayı bırakamazsın.sonramı? o mereti 40 yıl bırak 40.yılın sonunda bir tane yak bıraktığın günkü tadı alırısın ve busefer hiç bırakamazsın aman dikkat..:(((

0|0
    0|0
  • 6 yıl oldu .

0|0
    0|0
  • sigarayı bırakmayı gözünde büyütme canın siğara istediğnde abur cubur ye. biraz kilo alıcaksın evet ama sonra verilemicek bir kilo olmuyor. ve sakın ama sakın ay, gün, saat sayma. çünkü saydığın her gün sigara aklına gelir ben saymadan bıraktım. geçen senenin kışıyı ilk aylar çok kilo aldım ama şimdi sigara içerkenki halımden bile daha zayıfım.

0|0
    0|0
  • içmeyin şu illeti yaa. Leş gibi kokuyor üstü insanın. Dişleri sasartıyor, nefesi zor alıyosun. Ben hiç içmedim içmeye de hevesim de hiç olmadı. Kafada bitiyor iş arkadaş.

2|0
    0|0
  • umarım gayret içindeyim ama o beni terketmiyor..ben senin misafirliğini çok sevdim diyor..şimdi kabahat ben demi? : ))

0|0
    0|0
    • değil kardeşim cigara sündük :D

• Ne bırakması yaa ben bırakmayı bıraktım artık sıkıldım olmuo işte :)))))

1|0
    0|0
  • Ha gayret tam gaz devam :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...