Tanıdığınız bir kız arkadaşınızın sizinle gece 1-2 de konuşması doğal mı?

Tanıdığınız bir kız arkadaşınızın sizinle gece 1-2 de konuşması doğal mi..?

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• hergün aynıysa konuşmadığı gün yoksa şüphe duy ondan =)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Doğal.

0|0
    0|0
  • Yeni sevgililerin değişmez modudur. Caldirilir, yorgan altına girilir, konuşulur gulerken tedirgin olunur acaba beni duyuyorlar mı diye. Kapatılır. Mesaja geçilir yorgan kaldırılmaz, kaldırılırsa 'havası' bozulur.

0|0
    0|0
  • normal ama senin niyetin anormal

0|0
    0|0
  • anormalmi hyr konuşmanın bi saati varsa sölede bilelim..

0|0
    0|0
    • gündüzler torbaya mı girdi.?

• yalnızlığı yardımı yorgunluğu olanaksızı bir nefes hissetmeyi bilmediğin için normal düşünüosun..

• Çok normal ama sen anormalsin demek .Kız sana güvenmiş konuşuyorsa ne var bunda ama sen takmışsındır kafaya acaba bana aşıkmı neden benimle ilgili haha hüsnü kuruntu seni :)

0|0
    0|0
  • neyden şüpheleniyosun ki ?

0|0
    0|0
  • Olabılır dogal

0|0
    0|0
  • 1-2-3 farketmez konuşması normal ama arada olmalı sürekli öyleyse süphelenmen doğal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Doğal. .

0|0
    0|0
  • Muhabbetin konusuna bağlı, malum bu saatlerde genel de cinsel odaklı konular olur eğer öyle değilse normal, aksi söz konusu ise şüphelerine ortağız :D

0|0
    0|0
  • Doğal. O tamamen senin ibn.liğin

1|0
    0|0
  • Ne var ki bunda? Ben 4-5 arası konuştuğumu biliyorum yakın kız arkadaşımla. Sevgilim değil bu arada.

0|0
    0|0
    • kankasaysa orası ayrı kardeş...

• Kanka diye bir şey yoktur. Kardeş vardır, dost vardır, arkadaş vardır. Arkadaş iyi günlerde yanında olur. Kardeş ve dost aynı şey zaten :)

• gece 1-2 gibi konuşuyorsa gazı vardır, uyuyamamıştır ondandır. doğal yani sdlfsşdlkfsşd

0|0
    0|0
  • Doğal tabi la.

0|0
    0|0
  • Eğer yakın arkadaşsa doğal.

Mesela ben konuşuyorum şu an.

0|0
    0|0
  • bu saatler dısında bir bahane bulup konusmuyorsa normal değil tabiki

0|0
    0|0
  • Mesaj atıyorsa normal konuşuyorsa aşırı bir yakınlık olmalı.

0|0
    0|0
  • ben ne kankalar gördüm sabah akşam gece ikindi demeden telefonda konuşan mesajlaşan, çok yakınsanız neden olmasın. ayrıca kızlar sevdikleri arkadaşlarına aşkım canım bebeğim gibi şeyler de söylediklerinden dolayı senden hoşlanıp hoşlanmadığını imkansız anlayamazsın. sen bi ters hareket yaparsın, kız da hemen seni arkadaş olarak görüyorumu yapıştırır, öylece kalırsın haberin olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...