Vücut geliştirmeyi mi yoksa fitnessımı tavsiye edersiniz? Sebebini de yazarsanız?

Vücut geliştirmeyi mi yoksa fitnessımı tavsiye edersiniz? Sebebini de yazarsanız?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• İkisi de gerek antrenman gerekse beslenme şekli olarak birbirlerine benziyorlar. Estetik bir görünüm için fitness daha uygun. Bodybuilderlar fitnesscılara göre çok daha gelişmiş bir görünüme sahipler. bir noktadan sonra aşırı gelişmişlik göz zevkine hitap etmiyor. Ancak yine de bu kişisel bir tercihdir, saygı duyulması gerekir. Benim sana nacizane tavsiyem fitness kalıbının dışına çıkmaman.

0|0
    0|0
  • abicim sen fit ince bir vucut mu istiyosun yoksa iri duran bir vucut mu

0|0
    0|0
    • fit ama biraz iri

• aşırı değil

• Doğal olarak yapıcaksan, sen antrenmanıbı iyi yap iyi beslen gerisini zamana bırak yeterli kas kütlesine ulaşırsan bikaç yıl sonra ya kütleni korumak için calısırsın ya da artırmak için önce bir kütleyi oluştur da

• VG de değil fitness da değil kardes en iyisi es kuvvet antrenmanı kısa sürede beton gibi olursun ;-)

0|0
    0|0
    • o nedir açar mısn biraz

• Ben guresciyim. Karsima kendi kilomda aşağı yukarı kendi gucumde birini alıp hareket çalışıyorum bu her şeyden iyi geliyor

Yükleniyor...