Fitness ve pilates farkı?

ben hep spor yapan biriydim 1,5 yıldır spor yapıyorum. kışın 5 ay boyunca ileri derecede pilates ile uğraştım. son 3 aydır fitness yapıyorum. ve şunu fark ettim, pilates yaparken canım abur cubur, tatlı, fastfood vs az da olsa arada bir çekiyordu. Fakat fitnessa başlayalı bu isteklerim çok çok azaldı, ayda yılda 1 yiyorum o da mecburiyetten, dışarıda yemek zorundaysam veya arkadaşlarıma uymak için vs.. Kendi isteğimle yemiyorum yani çoğu zaman. Sorum pilates yaparken kıramadığım o yeme isteğini neden fitness ile bir anda kırabildim? Bunun nedeni nedir?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Fitnness tam anlamiyla vucudunu calistirir kaslari. Platess hafif kalir yani fitnness daha ciddiye alinir hedef koyulur disiplinli bir yasama seni aşılar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunun pilates veya fitness arasındaki farktan kaynaklandığını sanmıyorum, kaynaklansa daha aksine fitness yaparken daha çok tüketmen lazım. İlginç.

1|0
    0|0
  • Hic bir dusuncem yok. Cok sasirdim. Fitness istahimi cok aciyo benim ama genelde protein agirlikli besleniyorum. Abur cubur değil

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok garip. fitness'tan sonra garanti bir cikolata gomerim ben sendeki durum biraz degisik sanki

0|0
    0|0
    • vallahi ben de anlamadım 😄 kahvaltıda az bir Nutella yemek dışında canım tatlı çekmiyor.. spordan sonra özellikle iştahım kesiliyor resmen.

• Cok degisik normalde acikir insanlar spordan sonra :D ama guzel bisey bu bence cok sorgulama bunu bence :D

• ahah teşekkür ederim :D

Yükleniyor...