Psg 'nın kadrosu mu iyi Bayern münih'ın mi?

bence kadro olarak aynı güçte takımlar sizce hangi takımın kadrosu iyi?

Psg:sirigu: van der wiel, tiago silva, david luiz, maxwell, veratti, motta, matuidi, cavani, ibra, pastore

Bayern münih:neuern, lahm, boateng, benatia, alaba, xabi alonso, schweinsteiger, müller, robben, ribery, lewandowski

• PSG
    25% (1)8% (1)12% (2)Oy Ver
  • Bayern münih
    75% (3)92% (12)88% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Bayern

0|1
    0|0
    • neden peki bayern münih açıklarmısın?

• Psg'nin kadrosu avrupada en iyi 3-4 kadrodan biridir bunu futbolsever olarak herkes der?

• Psg kadrosu çok yıldız ile dolu ama o futbolcuların çoğu istikrarsız boşuna dev kulüpleri bırakıp fransaya gitmiyorlar.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bayern

0|0
    0|0
  • Bayern münih

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bayern daha iyi

0|0
    0|0
  • Bayern tabiki :)

0|0
    0|0
  • robbeni olan kazansın

1|0
    0|0
  • Bayern de alt yapı çok sağlam tüm almanya bayer ne futbolcu yetiştiriyor psg kadrosu iyi ama ellerinde bir hazar yok.

0|0
    0|0
    • tamamda şuanki kadroları soruyorum ben sana?

• Futbol önemli benim için şu an barça dan iyi top yapan takım yok paslar süper hele bir şeytan üçgeni var akıllara zarar.
      Bayern desen söze gerek yok en çok cl finali oynayan kaybeden takım :)
      Final şansızlığı olmasa bayern olurdu en çok kazanan.
      Hem barça hem bayern yeni futbolcular yetiştirir ileri de çıkartır oynar ama real madrid satın alır işte fark bu.

• eee peki bayernde robben ribery yaşlandı bundan sonra bu seviyeden düşeceklerini düşünüyorum ben çünkü çok para harcayan takım değiller ve bugun ribery robbene yakın ya da o seviyede futbolcuların değeri en az 60 milyon eurodan başlıyor bayernde bu paraları hayatta vermez.

• Bayern münih

0|0
    0|0
Yükleniyor...