Galatasaray'a hangi takım çıkarsa eleyebilir ?

bence Schalke . PSG ve Juventus da olabilir. ötesi zor diyorum.

0|0
3|44

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaray, üst turlarda her zaman büyük takımları kendi evinde devirmiştir, eğer ilk maçlarda barça gelirse yenmemiz zor değil, ama deplasmanı zor olacaktır, örnek gs real madrid, 2-1 ve 3-2 lik skorlar örnek barça gs 2-2 gs prs 1-0 , ilk maçlar güzel bir moralle alabiliriz, ama sonrasını bilemiyorum, galatasarayın bu maçlara taktığini değiştirmesi lazım, 3 santrafor 1 forvet, burak'ın kafalarına güvenmek bu tür maçlarda akıl karı değil, en azından soldan ambaratı top sürmek için etkili kullanması lazım, arda'nın bulunduğu zamanlardaki gibi oynuyor galatasaray, tabi bu sefer ardanın yerinde ambarat, Ujfalusi şubata kadar sakat, onun sakatlığı gs defansına olumsuz olarak çok yansıyor, maçta sol'da semih ve orta'da chris ile etkli bir stopper yakalayabilir gs fakat Eboué'yi elmanderle oynatması gerekir, hakan balta'nın semih'in yerine oynaması çok kötü sonuçlar doğurur aman diyorum terime, orta sahada ise selçuk ile umut'u mutlaka oynatması gerekir bu şekilde bir kadro olmazsa galatasarayn işi zor. Beklediğim ve İstediğim Kadro

Muslera Semih Chris Eboue Dany Selçuk Melo Umut(Yada Hamit) Ambarat Burak Elmander

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• mmhh schalkeyi fazla kücümeseme, adamlar bi ezip geciyor bi karman corman oynuyorlar ,

juventus u daha cok tercih ederim gs icin

0|0
    0|0
  • malaga psg shalke cıkrsa super olurr. barcolona cıkmasında..

0|1
    0|1
  • Daha önceden gs nin yapmadığı sey degil, ilk defa oynamayacak bu takımlarla reali,portoyu ,arsenalı yine yenebilir eskiden oldugu gibi, ama tabiki senin gibi dusunursek celtic var 16 takım icerisinde bence onuda rahat yenebilir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 43

• Barcelona,Bayern Munchen bir de Borussia Dortmund'u da kat içlerine çıkarsa gs için iyi olmaz geri kalan takımlar gs'nin dişine göre takımlar gerçi kim çıkarsa çıksın favori gs değil karşı takım olur sonuçta bunların hepsi gruplarını 1.sırada tamamlamış takımlar bazı arkadaşlar sanki gs bu takımlardan çok ilerideymiş gibi şu çıksın bu çıksın tarzı pazardan karpuz seçer gibi yorumlarda bulunmaları yanlış.

0|1
    0|0
  • schalke ve malaga dışındakiler çok zor

0|1
    0|0
  • Shalkeyi eleyebilir.

0|0
    0|0
  • arkadaş barcelona çıksa bile gs eleyecek gücü var.kimse gsyi küçük düşürmesin.küçük düşürenler de belli zaten :)) kendileri orada oynayamadıkları için paf 17 maf 17 diyolar.

0|0
    0|1
  • schalke yi küçümsemeye devam edin siz. çıkarsa görürsünüz. galatasaray psg yi hayatta yenemez. psg kadrosuna bak bi gsnin kadrosuna bak. psg benim favorim. ibrahimovicli thiago silvalı menezli lavezzili pastoreli kadrosu var. tarihi fark atar galatasaraya m.uniteda benzemez. juventus ters deplasmandır.

0|0
    0|0
    • Irkçılık gibi bir takımı bu şekilde tutmak. Tamam arkadaşım fenerlisin anladık ta amaç ne ? Sen uefa'da kazan, biz şampiyonlar liginde ... Nedir çekememezlik ?

• hiçbirinni eleyemez sen schalkenın kac mcını ızledın de bunu dıyorsun veya psg juventusu demıyorum bıle bu takımlardan korkulur arkadassım tabı sunuda eklemek ıstıyorum ben fb gs bu sne cok umutluydum ama umut oynatılmdı ;)

1|1
    0|0
  • Bu saatten sonra kim çıkarsa çıksın önemi yok rakiplerin hepsi güçlü çünkü Barcelona çıkmasın sadece Beşiktaşlıyım Galatasaraya başarılar diliyorum Şampiyonlar liginde

0|1
    0|0
  • Barça gelse bile kolay kolay yenilecek bi takım değil Galatasaray. Zaten geçmişinde büyük takımları çok devirmişliği var. Barçayı barçalamak da zor olmasa gerek. :D

0|0
    0|0
  • schalke ve paris tam oturmasalarda gs den kaliteli ayakları var juve kesinlikle zor bu sene eski şike olayları yüzünden farklı şeyler var..malaga schalke iyidir..

0|1
    0|0
  • Psg ve juventusu eleyebileceğini gerçekten düşünüyormusun ? İnşallah eler , sonuçta TÜRK takımımız ama çok zor. Sadece Schalkeyi eleyebilir , ' bence ' .

0|1
    0|0
  • Psg biraz zor Schalke 04 olabilir

0|1
    0|0
  • shalke olabilir PSG ufak ihtimal ama Juve çok zor.

0|1
    0|0
  • barcelona ve borussia dortmund dişida bir takımdam korkmuyorum. özelllikle dortmund arkadaşlar bu aralar mükemel. nerdeyse 0 hata ile oynuyorlar ve aşırı konsantre ile oynuyorlar bu sene en kötü yarı final bekliyorum zaten bunlardan.

0|0
    0|0
  • benfica malaga juventus

0|0
    0|1
  • dortmund eski günlerine geri döndü cıkarsa koyar katıksız

0|0
    0|0
  • Hiç farketmez. Türk'ün önünde kimse ayakta duramaz...

0|0
    0|0
  • PSG Cıkarsaa İbrahimoviç En Az 3 Tanee Sallar :D Juvedende Korkun İtalyanların en köklü takımlarından biri ligdede 1ci sırada gsyi dağıtır... Ama juve cıksaa güzel olurr juveyi izlemek isterm..

0|0
    0|0
  • takım ruhuyla oynasınlar hangisi çıkarsa çıksın eleyebilir...

0|0
    0|0
  • Eleyemeyeceğimiz takım yok bence. Ama Barcelona çıkmasını isterim, şu saatten sonra bir tur daha geçicez diye tırsmanın alemi yok.

0|0
    0|0
  • Tek aşk Galatasaray <3

0|2
    0|1
  • Azıcık şans yarı finale getirir, isterse barcelona çıksın , nordin amrabat açar ortayı, burak vurur kafayı victor valdes bakakalır.UÇtum, uçarım :9

0|0
    0|0
    • sonra messi alır topu, muslera dahil 11 adamı çalımlar gol atar. sonra ağlarsınız. barcelona galatasaray kelimesinde kaç harf varsa o kadar atar size.

• Psg schalke malaga

0|0
    0|0
  • schalke hacı psg yakar gecer

0|0
    0|0
  • schalke 04 ü eler sadece diğerleri çok zor hele barca yı bu şampiyona da yenecek takım göremiyorum

0|1
    0|0
  • Kim çıkarsa çıksın eleriz.Yeterki inanç olsun, yürek olsun.

1|0
    0|0
  • Barcelona'yı elesin, gelsin bir de beni elesin

0|1
    0|0
  • kalan takımlar braga ya Cluj a benzemez işi zor

0|1
    0|0
  • kim çıkar bilmem ama en fazla 2 takımı eler...

0|1
    0|0
  • Juventus Malaga Psg Schalke çıkarsa iyi diğerleri mümkünse uzak dursun

0|0
    0|0
  • psg çıkmasın perişan oluruz.ibraham abi 5 çeker bize.en vasat juve bence

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13
Yükleniyor...