Selam? Tas gibi hatun?

selam :) spir salonuna gidicek paramiz yok diye paspal sapsalak bir hatun olalim. Ama yabi ben de kesin bir sorun var. Her gun yuruyusumu yapiyorum. İp atliyorum. Squat yapiyorum ama yine afedersiniz gotum basim yimbil yimbil. :( universite iki de cok kilo almistim sonra onu birden verdim. Vucudum puf gibi oldu. bir turlu sikilasamiyorum. bir de 4- 5 kilo gidip gelio bunyemde. Ne yapicam ben ya.

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• burada basenlerimi nasıl incelttiğimi anlatmıştım, işine yarar belki..
    www.kizlarsoruyor.com/.../a21453-basenlerimi-nasil-incelttim

0|0
    0|0
    • Benim icin eminim cok faydali olucaktir. Cok tesekkur ederim. İp atlama olayini birakmali miyim? bir de squat bacak kalinlastiriyo ama popoyu sikilastiriyo. Bu harekwtlerle popo sikilasr mi squatsiz?

• Bencenizi bastan sona okudum. Tekrar tesekkur ederim. İyi gunler :)

• iyi günler 😊

Erkekler Ne Diyor 12

• Öncelikle beslenmene dikkat etmelisin. sıkılaşma süresince karbonhidratı mümkün olduğunca azalt haftada bir kaçamak yapabilirsin. yemek yememezlik yapma ama protein ağırlıklı beslen.
    Nasıl antrenman yapıyorsun bilmiyorum ama yeterince sıkı yapmadığını tahmin ediyorum. Antrenman yaparken belli aralıklara kalp atışlarını çok hızlandırmalısın temponu ve hareketlerini ona göre ayarla.
    Yürüyüşle de olacak iş değil koşmalısın ve koşarken 1 dk %100 gücünle sonra 5 dk yavaş sonra tekrar %100 gibi ayarlamalısın ya da arka arkaya squat - lunge - jump squat yapıp birkaç dk ip atlayarak dinlenip tekrar edebilirsin.
    4 5 kilo kızlarda çok büyük değişim, beslenmeni ayarlayıp kilonu da sabitlemen lazım.

0|0
    0|0
  • Düzgün program hazırla kendine.

0|0
    0|0
  • La bir salon en Lüksü aylığı 80 tl o kadar mı fakirsin.

0|0
    0|0
  • Yimbil yimbil ahaha 😂 o nasıl bir tabir

0|0
    0|0
  • hahah güldürdün gece gece :D
    herşey fizik değil bee senin zaten artı yönün tatlı biri olman açtığın konudan anlaşılıyor.. boşver fitnesi platesi

0|0
    0|0
  • Yimbil yimbil :D

0|0
    0|0
  • Yimbil Yimbil :(

0|0
    0|0
  • masajla sıkılaştırabilirsin izmirde masajcılar var onlara git

0|0
    0|0
  • yemeğe dikkat et

0|0
    0|0
  • Diyetsiz olmaz istediğin kadar spor yap metabolizmayla da alakalı biraz

0|0
    0|0
  • Kalabalık otobüslere bin, 2 yandan sıkıştırsınlar seni.

0|0
    0|0
  • spor yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaldir yaldir yersen yimbil yimbil olursun :) o degilde su ic su vucuttaki gereksiz yagi yakar. biberiyede cok saglam yag yakicidir. ama bence biraz para topla salona git daha rahat edersin

0|0
    0|0
  • Ne kadardır yapıyosun bu sporları?

0|0
    0|0
  • platess tabikide vücut sıkılaştırmak için :D

0|0
    0|0
  • bir spor salonuna yazıl çok pahalı değil yani. Ağırlık çalış ve pilates yap sıkılaşırsın.

0|0
    0|0
  • Yimbil yimbil nedir :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...