Viyana üniversitesi ve Viyana teknik üniversitesi ön kayıt yardım...

selam arkadaşlar ben 2013 öss giricem .şimdi bu viyana ve teknik üniversiteye başvurmak istiyorum .ön kyır lazımmış sanırım.bende üniversitelerin sayfasına girdim ön kayıt yaptım bana msneme posta atmışlar ama almanca neyse onu tercüme ettiricem bi tanıdığıma ama benim kafamdaki soru şu şimdi daha öss girmedim.ön kayıtı şimdi yaptım benim ki kış dönemime kaldı çünkü öss sonuç belgem yok .şimdi benim ön kayıt o zaman geçerli olur mu ?bide bu ön kayıt dışında bşka ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevaba geçersiniz lütfen :) .danışmanla yapmak istemiyorum çünkü çok ücret istiyolar .

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• merhaba ben bişey sorcamda ön kaydını viyana üniversitesinin kendi sitesindenmi yaptın bnde yapmaya kalktım ama garip srular var anlayamadım nasıl yaptığını anlatırmısın

0|0
    0|0
    • şimmdi okulun kayır sayfasın giriyosun sonra alta başla yazıyo ondan sonra çıkan soruları dolduruyosun e posta filan istiyolar.diplama bilgileri.ev adresi filan istiyolar onları eksiksiz dolduruyosun.sonra bölümü seçiyosun .kayıt işlemi bitince e posta gir bak sana bi broşür gibi bilgi gönderiyolar onu ben çözemedim dili çünkü bilgisayarım çevirmedi :D bu kadar valla benim yaptıklarım.şimdi öss sıınavın ve sonucunu beklliyorum ondan sonrası kendiliğinde ngerçeklerşir zaten .

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben de Technische Universitat Wien istiyordum, epey araştırdım ama muallakta kaldım, güvenemedim bu konuda. Hem Almanca hem Türkiye ile denklik olayı sıkıntılı, hem Wien pahalı falan...

Gerçi sonra KTH'e gittik o ayrı mesele... Lisansı yurtdışında okumak epey sıkıntılı. Gerek burslar, gerek konaklama sırası falan zor. Wien pahalı diye biliyorum ama emin değilim oradan bi' kaç arkadaş var onlar gelip yazarlarsa ben de öğrenmiş olurum.

Genelde bu dediğim kontenjanlar master degree için açılıyor. Lisans ise işin zor.

0|0
    0|0
    • bu yıl viyaana teknik harçları kaldırmış . internette bi haberde okudum eğer öyleyse çok iyi bence.çünkü eğitimi çok iyi ama viyana kaldırmamış sanırım .banada denklik burda geçerli dediler ya neye inanacağımı şaşırdım ama oraya gitmeyi çok istiyorum napıcam bilmiyorum

• Harç olayını en iyi okulun kendi duyurusundan öğrenebilirsin. İngilizce dil desteği vardır. Olmadı öğrenci işlerine bi' eposta at dönüş yaparlar. EU/EEA vatandaşı olmadığını belirt.

Ayrıca, TOEFL/IELTS sınavlarından 70/100 alman gerek. TUW için ne gerek bilmiyorum ama KTH için böyle bir şeydi.

Yükleniyor...