Onunla bir geleceğiniz yoksa?

Arkadaşlar sevgilinzle geleceginiz olmayacagını düşünüyorsanız,yani mutlu olamayacagınızı biliyorsunuz.kıskanclıklarıyla,alaycı tavırlarıyla,küçük görmeleriyle artık tahammülünüz kalmadı ama bir yandanda seviyorsunuz.bu durumda ne yaparsınız?

0|0
12|17

En İyi Kız Görüşü

• ben olsam biraz daha sans veririm ve yine aynıysa ayrılırım :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bu gune kadar neden cektiğimi düşünür sonra acilen ayrılırdım. bir acıklama yapmazdım cunki o beyne sahip olan birisi olsa bu hale düşürmezdi diye düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • sevmeye devam edersen senin deyiminle acı çekmeye de devam edersin.

0|0
    0|0
  • seven insan sahiplenir kıskanır istediklerini yapmıyorsan yeterince aşık değil sevmiyorsundur,alaycı tavırları ve küçük görmelerinden rahatsız olduğunu belirtmelisin ;)

0|0
    0|0
    • belirttim ama nafile değişmiyor,ben hep yanlış anlıyormuşum.

• bu tavırları sergilediğinde soğuk ilgisiz davran

• tahammülün kalmadı diyon bide seviyon diyon. seven insanın tahammülü diye bişey olmaz. nasıl bir ikilem o ? :)

0|1
    0|0
  • seninki sevgi degil aliskanlik. terkedememe degil alistigin seyi kaybetme korkusu.

0|0
    0|0
  • hiç zaman kaybetmem silerim hayat çok kısa gereksiz insanlara gerek yok ne kadar sevsem de

0|0
    0|0
  • Sevgili olmak bi alışveriş durumu alacağın kalmadıysa yol ver gitsin

0|0
    0|0
  • Herkes herzaman mutlu olacak diye bir kural yokki. Seviyorsan mutsuzluğu da göze almalısın bence. Ben seninle mutsuzda olurum diyebilmeli insan.

0|0
    0|0
  • hala berabermisiniz siz hayet bisey yaa :)

0|0
    0|0
    • sevgi işte insanı kör ediyor.biliyorsun yanlış ama yinede diretiyorsun

• iyide yazdıklarına tas olsa dayanmaz walla böle kız varsa senden baska gönder bana basayım nikahı afedersin biraz kaba olucak yanlıs anlama beni ama dediklerini sokakta köpege söylesem beni terk eder :)

• oyle de, bazen insan herkezden once kendisini sorgulamali lyazim, sen bunu yapiyormusun?

0|0
    0|0
  • elinden geleni yaptıktan sonra baktın olmuyor ayağından geleni yap yani kısaca git...

0|1
    0|0
    • kalbime söz dinletirsem gidicem ama işte..inan çok zor bir durum

mutsuzsun ama yinede cırpınıyorsun orda

• dalından şüphe ettiğin ağacın gölgesinde dinlenme git...

• ceketimi alır çıkarım bu kadar basit...

0|0
    0|0
  • zararın neresinden dönersen kardır

0|0
    0|0
  • geleceği düşünmüyorsam ayrılırım boşu boşuna daha çok üzmem

0|0
    0|0
  • Kolundan ısırırım

0|0
    1|0
  • ulasmasını engelle sende ulasama gorme onu gorursende yanına gıtme o gelırse sallama bıttı ..

0|0
    0|0
  • Alışkanlıkları bırakmak zordur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Olumsuzluklarını görmezden gelecek kadar seviyorsam hala sevgilimdir,o kadar sevmiyorsam ayrılırım

1|0
    0|0
    • dayanıyorum cünkü çok seviyorum,ama bir taraftan mutsuzum nasıl bir ikilem bu anlamadım.ayrılamıyorum ama korkuyorum ondan gelecek düşüncesi korkutuyor

• Kararı verecek olan sensin,onun için tüm bunlara değer mi değmez mi?

• sevmekle karın doyar mı?

0|0
    0|0
    • işte bu aralar annem hep bunu diyor.çocugu az çok tanıdıgı için sevgiyle karın doymaz diyor

• bütün bunlara katlanabilseydin zaten böle bişeyi düşünmezdin.Demekki katlanamıyorsun..aynı şey başımdan geçti çok üzülürüm sandım... aman hata yaparım şimdi bişey der aman şunu sölesem alay eder diye ezildiğim anladım ve özgüvenimi kaybettiğimi ayrıldıktan sonra anladım konuşamaz oldum tedirginlikten...çok aşık san sen bilirsin ama bence ayrıl gitsin 3 gün ağlarsın senin kıymetini bilseydi zaten alay etmez seni küçük görmezdi...

0|0
    0|0
  • ayrılırım ayrıca ben beni sevmeyen insanı HİÇBİR zaman sevmem...Sadece ben değil kimse kendisini aşağılayan birini sevmez,

0|0
    0|0
  • alaycı tavırları küçük görmeleri sen tölerans tanıdıkca artacakdır. zor olabilir de imkansız da değildir emin ol.

1|0
    0|0
  • unut gitsin

0|0
    0|0
  • gitmez böyle zaten bırakacaksın bir gün

0|0
    0|0
  • uğraşmaya değmez zaten zamanla sevgim azalırdı benim.

0|0
    0|0
  • Ayrılırım ılerde daha cok uzulecegine şimdi üzül hem anlattığına göre gicik biri

0|0
    0|0
  • Seviyorsan o da seviyorsa onun tavırlarını değiştirmek senin elinde sanırım .. Bnce seni kaybetmekten korksun bırakma derim .

0|0
    0|0
  • bence kurtul ondan sen ;) unutursun ilk basta aci cekersin ama unutursun inan bana, boyle yaratiktan hayir gelmez sana simdiden boyleyse evlenince allah bilir nasil davranir, ezik olma lutfen onun sana soyledigi seyleri dusundukce nefret etmeye baslarsin ondan daha cabuk unutursun onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...