Kızlar bir erkekte ilk nereye bakarsınız?

Kızlar bir erkekte ilk nereye bakarsınız? Bir kanalın röpörtajında görmüştüm çoğu kız ayakkabılarına bakarım diyor, sizce?

Güncellemeler:
hiç kimse fizikle ilgili bir şey yazmamış... fiziği önemli değil mi sizce?

0|0
20|0

En İyi Kız Görüşü

• ben yüzüne bakarım :) hoş bir adamsa kalbine bakarım. öyle takıntılarım yok ayakkabı saat falan.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• fiziğini de yazayım tam olsun madem:) 1,70 boylarında, esmer, ela gözlü,atletik vücutlu,inci gibi dişleri olan,gülünce hayran bırakan olsun benim olsun

0|1
    0|0
  • atletik vücutlu hafif kaslı yani ve yüzüne bakarım

0|1
    0|0
  • Omuzlar.

0|1
    0|0
  • ben ilk tırnaklara sonra dişlere sonra da fiziğe bakımlı olmalı:) en son da ayakkabısına

0|1
    0|0
  • dişlerine sonra gülüşüne ha birde kaşlarına bitişik olmaması şart :D

0|1
    0|0
  • ben çok incelerim ayakkabı kıyafeti saçı dişi gözü tırnağı konuşması yani herşeyine...

1|0
    0|0
  • yüzüne bakarım sonra giyim tarzına ve ayakkabılarına çağu erkekten ayakkabıları yüzünden soğumuşumdur tak gibi kundura giymeyin kardeşim ya:) spor ayakkabı güzel

0|0
    0|0
    • hımm..spor ayakkabı dışında ne olabilir uzun burunlu ayakkabı nasıl hiç sevmem ama :)

• ne biliyim tip tip iğrenç ayakkabılar giyiyor bu erkekler yaa:) sivri burun falan:)

• sivri burunlu ayakkabıyı bende sevmem nefret ederim...::)en iyisi spor ayakkabı, resmi yerlerde ne giyicen bide o var...:)takım elbisenin altına falan...

• saçma değil ayakkabı insanın kişiliğini yansıtır. ben de ayakkabılarına, tırnaklarına, dişlerine, bakarım. daha doğrusu birkaç saniyede bunlara ve giyimine falan göz gezdirip bir fikir sahibi olurum.

1|0
    0|0
  • yüzüne..

1|0
    0|0
  • Dişlerine bakarım ilk...

1|0
    0|0
  • gülüşüne.. boyuna.. omuzlara ve en önemlisi popoya! (tarkanın poposu gibi olsun ) :)))

0|0
    0|0
  • uzun boylu olması benim için önemli.birde gülüşü.güzel bir gülüş çok çekici

0|0
    0|0
  • İmkanım varsa gözlerine. Gözlerine bakamayacak kadar uzaktaysa, endamına bakarım.

0|0
    0|0
  • ellerine benim için önemli...

1|0
    0|0
  • Yüzüne bakarım.

1|0
    0|0
  • 1- Dişlerine 2-tırnaklarına 3-(saçma biraz ama) ayakkabılarına :)

1|0
    0|0
    • sence bir erkek nasıl bir ayakkabı giymeli...:)

• dişlerine hımm .kurbanlık koç seçerken de dişlerine bakılır genelde :)

• hıı evet kurbanlık seciyorumm. Elimle azını acıp dişlerine bakıyorum salya falan akıtır ne malum.. :d Sen kız arkadas secerken mumkunse dis fırcalamayan sarı dişli bi kız sev için açılır ;))

• Saçlarına bakarım :)

1|0
    0|0
    • ne o kurbanlık mı seçiyosun :)

• sende koçlara karşı bi takıntı var sanrım ...koçla ilgili kötü bi anınmı yaşadın acaba?

• ben yorumu alttaki diş için yapacaktım yanlış yere yazmışım :) yoo koçlarla ne gibi bi problemi olur insanın

• ilk önce gözle bence ben gözlere bakarım..

0|0
    0|0
  • Önemli tabi ama ilk aşağıdan başlıcak değiliz :) Önce yüze bakılır sonra devamına :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...