Okul hayatınızda yaşadığınız komik anılarınızı rezil olduğunuz anlar neler?

Okul hayatınızda yaşadığınız komik anılarnizi rezil olduğunuz veya kız-erkek vs.. herkez aklında kalan anılarını yazsın

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• okul değilde bikeresinde kaynaslıda durduk mola yerinde asırı yorgundum uykusuzdum da biraz arabayı cektim tuvalete gittim valla yanlıslıkla kadın tuvaletine girmisim kadının birinin çığlığıyla kendıme geldim valla zor cıktım az daha lınc ediyolardı sapık diye sonra da tuvaletım falanda kalmadı o sokla direk bindim arabaya devam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• orta okulda (cocukluk iste) kizin birisiyle kovalamaca oynarken pantalon siraya takildi ve caaaart ayse teyze bastan asagi yirtildi.. neyse zaten derste oturuyo olmamiz cok bir problem degilde su anda hala varmidir bilmiyorum cuma gunleri okul dagiliminda bayrak toreni yapilirdi eskiden e ufak boy oldugundan en one verirlerdi benide bastan asagi yirtilmis pantalonla en onde bi elle pantalonu tutma cabasi haliyle yamuk duruyoruz mudur gelip duzgun dursana saygisiz diyince bende koyverdim elleri e pantalon dusunce bayrak toreni iptal edildi tabi :)

2|0
    0|0
  • Lisedeyken uyku sersemi gömleğimi giymeden üstüne kravatı geçirip gitmiştim en berbatı oydu

2|0
    0|0
  • fermuarı açık unutmuştum bizim rahat takılan kızlarda dükkanı geç açmışsın bugün demişlerdi :)

1|0
    0|0
  • gülünmeyen fikra,bi de sadece ben gülünce sınıfa rezil olmuştum:)

2|0
    0|0
  • Kornerden yediğim gol gömdü beni...

0|0
    0|0
  • arkadaşım çelme çaktı herkesin ortasında yere düştüm

0|0
    0|0
  • sınıfta herkesin içinde düşmem :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tuvalette arkadaslarla bayan hocanin arkasindan konusurken, kadin tuvaletten cikmisti. Sanirim o anda domates yanimizda pembe kalirdi.

2|1
    0|0
  • eteğimi kıvırayım dedim yamuk kıvırmışım rezl olmuştm ilk ve son kıvırışımdı :D

1|0
    0|0
    • Ya bide bende şöyle oldu bizim erkekler sapıktı kızların altlarına bakıyolardı bizde bünün giterkekleri döv sonra hocadan azar işitik arkadaşımız altımısza bakıyolardedi hocandan yediler. Davak müdür yardımcısın dan bir tokat müdürden birtokat sonud yapmadılar

• altıma işiodum lise1de :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...