Hoşlanarak çıkmaya başladığınız kız size nasıl davranırsa ona aşık olur ve bağlanırsınız?

Beyler sorum sizlere.. Hoşlanarak çıkmaya başladığınız kız size nasıl davranırsa ona aşık olur ve bağlanırsınız?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Bende Soyle Bırsey Var Eger seversem Asla yavsamam ve Sonuna Kadar Severım. Onun benım Sevgımı gormesını ıcımden geldıgını Bılmesını Ve Aynı sekılde karsılık vermesını Beklerım. eger gercek anlamda benı Severse zaten kuru soganı bıle benımle paylasır. bende Boyle bır Kısıye omrum Boyunca baglı kalabılırım asık Olabılırım. Ilgıme ılgı ıle karsılık verırse Ya kısacası Severse yanı Onu sevgı selınde raftıng yapmaya davet ederım bende :))))

0|0
    0|0
  • Tribe girip cıvık davranırsa soğurum , heyecanlı , tatlı , sevgidolu olup , bişeylerin kalitesini arttırmaya yönelik emek gösterirse , ve bunu görürsem, bağlanırım .

0|0
    0|0
  • bu isler oyle degisik davranisla mavranisla olmaz. sihirli degnek pesindesiniz hepiniz. zamana birak kendin ol

0|0
    0|0
  • Hoslandığım Bi Kız Olursa Bugüne Kadar Olmadı Ama Olursa Şu Niteliklerde Olmalı Hemen Tav Olmaması Lazım .. Hemen Yatağa Atamıcağım Daha Doğrusu Hic Atamıcağım Kendini Savuncak Cevabını Esirgemicek Herseyi Onaylamıcak Aşırı İlgi Göstermicek Bi Kız Olursa Gözüm Kapalı Evlenirim Ama Oda Zor Bu Zamanda ..

0|0
    0|0
  • nekadar sacma bi soru ya herkesin hoslandıgı bişi var kişilik ayrı zevk ayrı bn bni opmesini isterim seninki istemez skılır senden v.s onu kendin cöz ne istediyini nelerden hoslandıgını anla ve uygula artı kendinizi yamamayı bırakın dogal davranman yeterli olcaktır biz erkekler dogal efendi kendini bilen kızlardan hoslanırız genel anlamda

0|0
    0|0
  • bence onu zaman gözeterir ayrıyetten bir şey yapmaya gerek yok bence o kendinden geliyor zaten

0|0
    0|0
  • valla bana bi lamborghini alsa onu asla birakmazdim :D forever

0|0
    0|0
  • Böyle yanaklarımı sıksa falan hep karsımda gülümsese falan

0|0
    0|0
  • Anlasın beni, anlayışlı olsun bana.

0|0
    0|0
  • Hayatımda hiç aşık olmadım bilmiyorum

0|0
    0|0
  • çok kötü davranıp akıllarda aldattığına dair süpheler bırakırsa,ne istediği belli olmazsa,çok nadir de yüzüme gülerse.

0|0
    0|0
  • davranışları belirler sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...