Eşinizin size olan ilgisinin azaldığını hissederseniz ne yaparsınız?

her zaman ilgili olan eşinizin bir süre sonra ilgisinin azaldığını görseniz ne yaparsınız yeniden sizinle ilgilenmesi için

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• ilgisizlige karsi ilgisiz kalmak isleri daha da kotulestirir, sen ilgilenmeyi dene, ayrica ilgisizliginin nedeni her zaman kotu olarak dusunme, is ve cevre sorunlarina takmis yada cani birseye s1k1lmis da olabilir.. ben bazen en basidi bilgisayar oyunlari oynarken yada xbox ile vakit gecirirken bile ilgisiz kaliyorum esime karsi bu onu sevmedigim anlamina gelmiyor da oda oturup konustugumuz zaman benim birden ilgisiz kaldigim bu zamanlarda benim onu aldattigimi dusunmus yani demek istedigim ilgisinin baska bir seye kaymasi yada kafada bir takim problemlerin olmasi ilgisiz kalmasina neden olur bu gecicidir diye dusunuyorum..

1|0
    0|0
    • teufel biz sizinle daha öncede konuşmuştuk eşimle siz gerçekten aynı kafadasınız garip:)

• haklısın zaten öyle pat diye konuşulmaz o şekilde demedim kim olsa aynı tepkiyi verir:) allah artırarak daim etsin mutluluğunuzu

• sagol, sizinkinide

Erkekler Ne Diyor 9

• eşler arasında bir zamandan sonra böyle şeyler yaşanır fakat bu aşılmayacak bir sorun değildir daha çok birbirinize vakit ayırın ve eski dönmlerdeki mutluluk veren şeyleri tekrar yapmayı deneyin inan bana iyi gelecektir...

1|0
    0|0
  • coll takıl.Aklı başina gelsin.Seni kaybetme korkusunu yaşat ki ,ilgisi artsın arkadasim

0|0
    0|0
  • kadınlıgını goster adamın gozu dısarda olmassın sende ilgilen her anlamda ama beliki pek ilgi gostermıyorsun hep aynı seylerden skılır evde canlılık yarat farklı seyler yap aksam gelir yemeyini onune koy sonra meyvesini yesin biraz tw izlesin uyusun hep aynı seyler hiç bi kadın erkeyinin ne istediyini cozemıyor ama erkekler bu konuda daha iyi die dusunuyorum

0|0
    0|0
    • o fazla ilgiden sıkılıo sanırsam bu dediklerini fazlasıyla yapıyorum ama biraz monotonluk var galiba ondan

• yoo hazır cevap sadce...allah huzurunuzu bozmassın duzelir insallah bu arada sen ilgini eksik etme anlayıs goster ve dısarı cıkarabılıyosan onu cıkar yemeye cıkın dolasın elini tut falan güzel bi deişiklik olur iyi geceler;)

• teşekkürler iyi geceler

• Uzmanlar diyorki ilişkinizde farklılıklar yaratın. Ama ufak tefek şeyler. Ani büyük değişiklikler değil.

0|0
    0|0
  • kendini geri çek derim sana davrandığı gibi davran etkisini kısa sürede göreceksin özellikle onun yanında iken internette oldukça fazla vakit gecir

0|0
    0|0
    • o zaman inat yapar daha çok ilgisizleşir

• aynen soruna sorun eklemekle olay çözülmez

• o zaman eşinle göz temasından vazgecmeden eşinle bu sorunu konus derim.

• Once hatayi kendimde ararim eger bende birsey yoksa onda ararim onda da birsey yoksa konusurum yine duzelmediyse olay biter haci

0|0
    0|0
  • bende onu takmazdım kötü davranırdım kesin işe yarar

0|0
    0|0
  • hiç bişey yapmam inceldiği yerden kopsun

0|0
    0|0
  • Evli değilim. Evli olsaydın ilgisizliğe iten nedeni bulmaya çalışırdım ilk önce. Sonrası kolay.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• en kotu huylarımdan bırı can yakarım o an. Kasıtlı degıl aslında, sadece bıraz sevgı arsızıyım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...