Hiç çok sevdiğiniz birinin istikbali için ondan ayrılmak zorunda kaldınız mı?

Siz hiç çok sevdiğiniz birinin istikbali için ondan ayrılmak zorunda kaldınız mı? Onu deliler gibi severken onun ileride sizinle mutlu olamayacağını düşünüpte ondan vazgeçmek zorunda kaldınız mı?

0|0
12|0

En İyi Kız Görüşü

• Madem böyle ilişki başlarken aklınız neredeydi ?

0|0
    0|0
    • Güzel söylüyorsun da bazı insanlar ilişkiye başladıktan sonra esas birbirlerini tanımaya başlarlar...

• Hemde nasıl... Harap oldu o da ama kestiremiyordu bazı şeyleri benim gibi anı yaşamaktan hoşlanıyordu, yapacak bir şeyim yoktu.

• Hiç bir daha karşısına çıkma o zaman.Hayatına devam et.

Kızlar Ne Diyor 11

• Bahaneler,bahaneler,bahaneler...

0|0
    0|0
    • Şöyle özetleyim size madem... Aşk>Sevgi>Alışkanlık>Mutsuzluk... Ama o mutsuzluğa rağmen artı alışkanlıkta cabası onu hala çok seviyorsunuz ki bunu biraz ayrı kalınca ondan anlıyorsunuz ama gel gelelim bir araya gelince olmuyor, olmuyor, olmuyor...

• yok kalmadım çook şükür :D

0|0
    0|0
  • Evet kaldım ama bu bi belirsizlik bence. Karşındakiyle kişiyle de bi konuşmalısın. Ondan sonra böyle kararlar ver bence

0|0
    0|0
    • Sen nasıl kaldın peki?

• Öyle çok açıklayamam ama şunları söyleyebilirim. Gözü dışarda olan insanlar hep en güzelini ararlar. Ondan daha güzelini bulunca sevgilisine karşı bi soğukluk olur. Aldatmak gibi bişey bu. Ya da bunu hiç belli etmez. Birbirimizi seviyoduk ama kimse geleceğin garantisini veremez, ilerde de aynı şeyi yapmıcağı ne malum. İnsanlar hayatı boyunca aynı güzelliğini koruyabilir. Bide boy sorunu. Onun boyu uzun mesela. Benm boyum kısa. Saçma gelebilir ama ben kendimi çok kötü hissediyodum

• kendi istikbalim için ayrıldığım oldu

0|0
    0|0
  • Bu sevgi değildir

0|0
    0|0
  • Hayır olmadı öyle bi şey

0|0
    0|0
  • bu sadece saçmalık bnce acizlik benim erkek arkadaşımında benden ayrılırken söylediği edebiyat seven insan dünya yıkılsa bırakamaz sevdiğini kb. yani

0|0
    0|0
    • Uzaktan bakılınca öyle görünebilir, haklısın ama ya devamlı karşındakini üzüyorsan her yaptığın hareketle? Keza aynı şekilde o da seni? İleride senin geleceğin meçhul, onun kendine göre bir yol çizdiği bir yol varsa eğer? Zor bir durum bu... Aslında buradan anlatılacak gibi bile değil...

• Yaklaşık 3 sene olmuştu.

• o mutlumu peki ne yaapıo varmı hayatında baska biri yda nye üç sene sonra dank etti

• Sırf o mutlu olsun diye ayrılmak yerine bence onun için kendini düzeltmek daha erdemli bir davranıştır...

0|0
    0|0
    • Ya tam tersiyse? O kendini düzeltmiyorsa? Sen devamlı her bir şeyi alttan alıyorsan? Sen ne yapardın o zaman?

• Şuan yaptığım gibi sabrın varken elinden geleni yap ama karşındaki anlamıyorsa sende onun gibi davran şuan öyle yapıyorum çünkü bende işe yarıyor :)

• her kötülüğü yaşadım da allaha şükür böyle bi sorun olmadı.

0|0
    0|0
  • türk filmlerinde olur bu ancak insanlar bencil

0|0
    0|0
  • düşünmüşlüğüm çok olmuştur genelde kompleksliyimdir zaten:S benden kadın olmaz eş olmaz ana olmaz diye düşünmüşlüğüm çooook olmuştur. ama bakıyorum etrafa hep şerefsiz dolu biri denk gelirde canını yakar diye düşünüyorum amaaan benden iyisini safını sadık olanını bulamaz diyorum :D

0|0
    0|0
    • Ahahahahaha buda farklı bir bakış açısı, güzel..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...