Sevdiğiniz kızın sizden para yollamasını ya da sizden birşeyler istemesi sıkar mı?

diyelimki işiniz var uzun ilşkiniz var kız arkadaşıınızı seviyorsunuz sizden sevgiliniz bana para yollarmısın ayakkbı alcam yada mont alcam tarzı konuşmalar yapması nsıl bi tepkinize yol açar ?

0|0
13|29

En İyi Erkek Görüşü

• doğal karşılarım

zaten sevdiğimle evlenmek için

maddi varlığımın yarısını gözden çıkarmışımdır

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 28

• Evlilik öncesi maddiyat paylaşımı aşırı negatif etki yaratır . Yinede kişiden kişiye değişir , benzer olaylar daha önce yaşandıysa ve tepkiler aşağı yukarı tahmin ediliyorsa yapılabilir . Kişilerin maddi durumuna da ve kişilerin birbirinden beklentisine de bağlı .

Ama dediğim gibi , normal şartlarda evlenilene kadar kişiler aşk alışverişi yapar , diğer alışverişler evlenmeden sonra sözkonusu olur .

Ben şahsen , kız şu ayakkabıyı beğeniyorum derse , ona böyle bir hediye almayı düşünürüm , ama para ver alıcam muhabbetini yaparsa , veya gündeme getirirse , kaza yapmış gibi şok olurum ve soğurum .

2|0
    0|0
  • Şahsen benim için o andan itibaren bir çok şey bitmeye başlar. Eşimin bu şekilde söylemesi hoşuma gider ama flört yaşadığım biri bu şekilde bir konuşma yaparsa. Yavaş yavaş bu ilişkinin sevgiden, romantizimden çıkmaya başladığını ve yerini maddiyata bırakmaya başladığını düşüne bilirim. Tabi durumlar ve şartlar değişkendir, o yüzden nasıl bir ilişki, ne kadar bir sevgi, ne kadar zamandır berabereriz... gibi konular olaya yaklaşımı değiştirir.

0|0
    0|0
  • Hayatımda değişmeyen kurallardandır para sevdiklerinle harcamak, onları mutlu etmek için vardır.

Ama bununda bir yolu yordamı vardır, ayakkabı mont alacağım para gönder bu yol yordamın dışındadır.

Kimsenin babası olmaya niyetim yok.

Zaten bu kafada bir hatun kişisini de koluma takacağım yok.

Nedeni para değil zihniyet.

0|0
    0|0
  • Türkçene ...

2|0
    1|0
  • vallahi tatlım soru biraz ince olmuş, sanırım sende böyle davrandın.. ben sevdiğim hatunun benden para veya başka bişeye ihtiyacı varsa istemesine fırsat vermem, zaman gelmeden gereğini yaparım.. ama bi hatun benden durduk yere bi bahaneyle bunu istiyorsa beni isteyemez artık..

0|0
    0|0
    • ben öyle birşey hyatta ypmam olduki yaptım nsıl bi tepki verir o yzden bu soruyu erkeklere sorma gerkeği duydum

• yok denemem aman kalsın parası ama ben erkek olsaydım hani kız arkadşım istedi param da varsa kesnlkle yollardım hani sen çok zıt dşnyosn ama :)

• bildiğim bi durum olursa tabi ki yollarım ama.. sudan bahanelere gerek yok be cicim..

• Varsa sorun etmezdim.

0|0
    0|0
  • ilişkinin süresine bağlı. ama ben olsam iki şey düşünürüm.

1- madem bir ihtiyacı var ben neden akıl edemedim.

2- ne kadarda rahat para istiyor.

1|0
    0|0
  • eğer imkanım varsa veririm.erkek adam sadece yemek içmek gezmek tozmak için değildir.yarın evleneceğini düşündüğün kişidir.bir erkeğin sevgilisinin ihtiyacını karşılamak da erkeğin görevleri içindedir.ama imkan doğrultusunda.

1|0
    0|0
  • keyfi ihtiyaçları için bilmiyorum o anki duruma bağlı

ama ben hediye ederim sabrını ölçerim bu sayede

ama zorunluluk gibi bi durumda düşünmeden veririm

0|0
    0|0
  • Dostum çok gereksiz yazılar yazmışlar çizmişler. Bu soruya soruya şöyle bi cevap verilir; İlişkinin uzunluğuna bağlı!

0|0
    0|0
  • bir yere kadar tamam da bu kızın anası babası yok mu diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • ya ben zaten onu istiyorum, o ne kadar bişeyler isterse demektir ki bana o kadar yakın hissediyodur kendini :) he gelsinde olmadık durumda çook pahalı bişey istesin demiyorum o durumumuzu zaten biliyodur ona göre ister bende mutlu olurum :)

0|0
    0|0
  • Araya para olayının girmesi iyi olmaz bence soru işaretleri bırakır kafalarda ha resmiyete dökülmüşse ilişki o zaman başka

0|0
    0|0
  • Hoş karşılamam...Önce imzayı çaksın evlensin sonrası ne isterse istesin..

0|0
    0|0
  • aradaki ilişkiye baglı ama alıskanlık haline getirirse HAYIRDIR derimm..

0|0
    0|0
  • zırt pırt istemiyorsa sorun olmazdı..

0|0
    0|0
  • hacım "yollarmısın" yazmışsın. yanı bu kız senden uzakta. gozunu seveyım sanalda tanıstıgın bı kız olmasın. inş düşündüğüm gibi değildir

0|0
    0|0
  • Eğer dediğin gibi uzun zamandır birlikteysem ve ciddi isek olabilir.

0|0
    0|0
  • mesele sevmekse para ne ki ?

1|0
    0|0
  • beni yolmaya çalışıyo düşünürüm

0|0
    0|0
  • bunu yaparsa o ilişki sadece yatak boyutuna gider aşk kalmaz

1|0
    0|0
  • ''ulan kullanıyomu lan beni !'' derim yani

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişebilir ama sormasi istemsi hoş bi durum paylaşmak gibi :)

0|0
    0|0
  • seviyosam zikimde olmaz

0|0
    0|0
  • parayı alıp kıçına tekme vurursa ne olacak ?

0|0
    0|0
  • ben zaten kendım verırım yada ben ısterım soylemesını cıddıysem eger sorumlulugunu da alırım

0|0
    0|0
  • sorun olmuyo aslında ama olay cok sıkı olmaya baslayınca bı takım kötu dusunceye donusebılıyor

0|0
    0|0
  • ilişki çok uzun sürmüşse ve ilişkinin hakkını vermişse ben alıyorum ne isterse :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ben yapamıyorum böyle şeyler. hani tutup sevgilimden para isteyemem. oturduğumuzda bütün hesabı ona ödetemem. yapmadımda hiç. ama o benden istesin çekinmesin isterim. :) yani tutup sevgilime " aşkım ben mont alcam bana para yollasana" ya da "bana mont alsana" diyemem. imkansız :) diyenlere de helal olsun. :D

0|0
    0|0
  • Abi ben 20 yıllık babamın kızıyım.. harçlık alırken yüzüm kızarıyor yahu .s .s

0|0
    0|0
  • gururun aşkla sevgiyle saygıylla birleştiren insan hiç bişey yaşayamaz. evlilik varsa zaten ucunda evlenince de senin benim olmayacak. zor durumdaysam para isterim verıp vermeme durumunu bılıyorsam aynı seyı o da yapar. ne scma dusunceler var yahu

0|0
    0|0
  • ben cok aşagılayıcı bi durum. erkek istese de kız istese de. bi de hayatı bşy de yok ayakkabı alacakmış

0|0
    0|0
  • şahsen sevgilimden 50 kuruş bile istemem çok gurur yaparım maddiyatı :))

0|0
    0|0
  • ben hesabı bile ödetmiyorum. bence maddiyat evlenmeden ilişkinin tamamen dışında kalmalı.

1|0
    0|0
  • "Bana para ve mont alıcam " aslaa yapmam böyle bişey,gururlu insanımdır.. Ben babamdan ve eşimden başkasından asla para istemem,Allah o duruma düşürmesin düşününce bile kendimi kötü hissettim..

0|0
    0|0
  • Hiç hoş değil :s

0|0
    0|0
  • kesinlikle çok çirkin bişey. Çocuk gibi bana şunu al bunu al demek

0|0
    0|0
  • Sıkar .

0|0
    1|0
  • Valla biz kız arkadasım vardı sevgilisine hep marka saat ayakkabı fotorafları yollayıp istiyorum diyodu çocukda hepsini alıyodu. ayrıldılar hala kullanıyor böyleleri de var.

0|0
    0|0
  • Değil para istemek... 1 bucuk yıllık ilişkimde param yok bile demedim. Sıkıştığımda kız arkadaşlarımdan borç aldım. Ama beni hep rahat sandı başıma sen baba paa yiyorsun ben kendi paramı kazanıyorum diye bile kaktı. hiç bi buluşmadan önce parasız çıkmadım nasılsa o öder demedim param olmadıgı için baska bahane uydurup bugun görüsmeyelm dedim. o beni hep rahat çok sandı belki de hata yaptım ama ben sevgilimden bişey isteyebilcek bi kız değilimm.

2|0
    0|0
  • Ben istemem öyle birsey

0|0
    0|0
Yükleniyor...