Ona nerede, nasıl açılabilirim?

Bi kız var benim takım arkadaşımın sevgilisinin arkadaşı onu ilk fark ettiğimde böyle olacağını tahmin etmemiştim. maçlar bizim sahada olduğu zaman doğal olarak takım arkadaşımın sevgiliside geliyor ve yanında o kızda onu ismini falan bilmiyorum o benim ismimi biliyor. onu ilk fark ettiğimde kadroda değildim protokolün arka kısmında bize ayrılan yerde maçı izliyordum oda arkamdaymış takım arkadaşım kırmızı kart gördü ve bi müddet sonra tribüne yanımıza geldi sevgilisinin yanına oturdu ve bana seslenmek için sevgilisinin arkadaşına söylemiş o kızda saçlarıma dokunarak bi bakarmışın dedi onu o esnada fark ettim o günden beri kendi sahamızda olan maçlarda onu takip ediyorum ama ona belli etmeden bugün yine maç vardı ben kadroda değildim ve maça geç gittim o benden de sonra geldi ve maç bittikten sonra klüpte tv odasına geçtim herkesin ailesi falan oraya geliyor oturuyor onlarda geliyor tabi yine geldiler ve bu sefer ona baktığımı anladı çünkü artık anlamasını istedim. yinede abartmadan ortamdakilerde anlamasın diye uzun uzun bakmıyordum o baktığı anda kafamı çeviriyordum oda aynı şekilde ben baktığımda kafasını çeviriyor gizli gizli takip ettim oda aynı şekilde abartmadan bakıyor ve tv odasına girerken kapıyı sert ve hızlı açtım oda kapının hemen arkasındaymış kapı çarpmadı ama doğal olarak korktu ilk defa bu kadar uzun bakıştık gözlerimiz büyüdü resmen onlar benden önce geçtiler klübe maç tam bitmeden bende maç bitince geçtim ve takım arkadaşımın sevgilisi bana gol yedik mi diye sordu hayır 1-1 dedim halbuki onlar gittiğinde maç 1-0 di dalgınlığıma geldi ve sevgilisinin arkadaşı olan kızda hafif gülerek hayır 1-1 dedi kusura bakma kafam bulanık dedim geçtim oturdum. otururken yine ara ara bakıyordum ve bıkere tam arkadaşına bise derken denk geldi bakışmamız sanki oda ona bişey söylemek için bakıyormuyum bakmıyormuyum diye kontrol ediyor gibiydi baktığımı görünce söylemedi kafamı çevirdim bu sefer söyledi sonra bi kaç takım arkadaşımın sevgilisininde baktığını gördüm sanki ona acaba bana bakıyor mu falan gibisinden bişey söylemiş olabilir diye düşünüyorum yada öyle düşünmek istiyorum. beni isim soyisim olarak herkes tanıyor doğal olarak oda facebook kullanmıyorum o yüzden ona ordan ulaşamıyorum ve herkesin içinde de olmaz öyle yanlış düşünürler ona nerde nasıl açılabilirim ? yada onun bana nasıl açılmasını sağlayabilirim yada ben benden etkilendiğini düşünüyorum diyelim ki etkilenmedi onu nasıl etkileyebilirim ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Facebook aç ulaştıktan sonra kapatırsın tekrar

0|0
    0|0
    • kullanmak istemiyorum facebook daha dogrusu ona sanal olarak yaklasmak istemiyorum direk yuzune herseyi konusmak istiyorum

• ahhh o sanslarım olsa zaten dert ettigim tek nokta o dedigim gibi sadece takım arkadasım var ortak ve onun sevgilisi

• ismini bile bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• bundan kolay ne var ,

takim arkadasinla konuss oda kiz arkadasina söylesin. kiz arkadasida o kizin agzini arar oldu bitti bu i$ :D

1|0
    0|0
    • oyle olmaz iste ben kızdan kucugum takım arkadasım soylerse ikna olmaz ben ona yasımı buyuk soylemicem ama ben konusur duygularımı duzgunce yuzune karsı ifade edersem o zaman herseyin yas olmadıgını anlayabilir

• amaninnn... yasin kücükse fazla heveslenme derim...

en gec ya$ini ögrendigi vakit senden soguyabilir...

0|0
    0|0
    • gizli sormak tercihim degil ama elimde olmayan nedenlerden dolayı gizli sormak zorunda kaldım yaklasık 2 hafta once 27 yasında biriyle birlikteligim vardı ben zaten benden hep buyuklerle birlikte oldum yasımı bildikleri halde yasımı hic gizlemedim ona karsıda gizlemem hatta ilk soylicegim o olur zaten aramızda en fazla 3-4 yas var ama onunla birebir konusursam onu ikna edebilirim aslında yasın sadece bir sayıdan ibaret oldugunu anlatabilirim

• zamanın sanal ve teknoloji zamanı oldugunu biliyorum ot kafalı degilim :) ama simdi bak dedigim gibi gece hayatım var ayrıca ben modellik mankenlikte yapıyorum ona facebooktan yazarsam begendigim her kıza bu sekilde yaklastıgımı dusunup kendini ozel hissetmeyebilir buda her ne kadar model manken olsakta ilk defa reddedilmek anlamına gelebilir reddedilmeyi gectim abuk sabuk seyler icin gurur yapcak degilim ask icin bi fırsatım varken onu kacırabilirim ama yuzune konusursam belki ozel oldugunu blr

• bak bi önceki yorumumu tekrarliyorum sadece versyon II :D:D

ot kafali demedik ama öyle zannettigin yerleri de sansürledim ozaman :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Roman yazmayı denedin mi ? bian roman okuyorum hissine kapıldım :D

1|0
    0|0
  • :D çok uzun gözüm korktu

0|0
    0|0
Yükleniyor...