Squat sonrası ağrı?

kendime squat için 30 günlük bir program çıkardım ama dün yaptım ve bacaklarımda felaket ağrı var eğilemiyorum bugun tekrar yapamıyorum bu durum düzeldikten sonra mı devam etsem yoksa bu şekilde yapmaya mı çalışşam bilmiyorum zar zor yürüyorum felaket acıyor kaslarım bana ne önerirsiniz?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• normaldir o hamlıktan kaynaklanıyor , ilk gün çok yüklendiğin için öyle. 2 3 gün sonra bacakların kendine gelir o zaman yavaş yavaş başla birden ağırdan başlama bacakların alışacaktır.

0|0
    0|0
  • yapmaya devam et hiçbirşey olmaz. ağrılar devam ederken spor yapmanın hiçbir zararı olmadığı gibi ağrıların geçme süresi ile de ilgisi yoktur. ek olarak yeterince protein alırsan kasların kendini daha çabuk yeniler.

0|0
    0|0
  • Normaldir

0|0
    0|0
  • Hamsın daha... Zaman içinde kasların alışır. Geçer

0|0
    0|0
  • fazla kasma.

0|0
    0|0
  • Ağrı normal, hafif ağırlıklarla da olsa yapmaya çalış

0|0
    0|0
  • Devam et

0|0
    0|0
  • Squat ne demek açıklayabilir misin

0|0
    0|0
  • dinlen.

0|0
    0|0
  • Normaldir takma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• zorlama bence kendini.

0|0
    0|0
  • Olur öyle normaldir. Otura otura hantallastı malum kaslar tabi ki agriyacak. Ağır bir egzersizdir squat, zaman sabır ve istikrar gerekir.

0|0
    0|0
  • Ite kaka yapcan yapcak bisey yok. simdi agridi agrisi gecsin yine baslarim derse basladifinda yine ayni agri olucak. agirlik falan alma eline koluna biyerine bos yap yavas yavas acilirsin zaten

0|0
    0|0
  • Ağrı olması normal. Bir gün ara ver sonra devam et.

0|0
    0|0
  • Ilk gun agri olmasi normal sakin birakma vucudun alisicak

0|0
    0|0
  • Bu sekilde devam et duzelmesini beklersen basa donersin zorla kendini

0|0
    0|0
  • yapmaya çalış alışırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...