Bir düşün bakalım senden daha..

Varsayalım ki senden daha güzel bir kız kardeşin / ablan var veya da senden daha yakışıklı bir erkek kardeşin / abin var ne düşünürdün, neler hissederdin, ne yapardın... ?

0|0
10|23

En İyi Kız Görüşü

• hiç bişey kardeş adı üstünde benim kardeşim çok yakışıklı mesela küçüklüğünden beri o çok sevildi çok sevimli bi çocuktu asla kıskanmadım hep sevdim hergün daha çok sevdim taparım ben kardeşime yaa canım o benim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Ben insanları elinde olmayan ve seçimini yapamadığı şeylerle sınıflandırmayacak ve nitelendirmeyecek kadar yakışıklıyım. Benim için hiç bir zaman nitelendirilecek bir olgu gibi gelmedi insan derisi . Hiç bu şekilde değerlendirme yapmadım sanırım kardeşim önemsiyor görünüşünü değerlendirme yapsam bile onun için mutlu olurum . Ama bana karşı bir üstünlük olarak kabul etmem .

1|0
    0|1
  • Gurur duymak lazım...

1|0
    0|0
  • cok sevinirim. daha ne olsun

0|0
    0|0
  • abim benden daha yakışıklı.. da kıskançlık duymuyorum . benim kanım o.

ne yapayım? kıvanç da benden yakışıklı... isyan mı edeyim? her şey geçici...

0|0
    0|0
  • ben yakışıklı değilim ama Adamım şükür Allah'hıma sakat eksik dünyaya gelmemi sağlamamış

1|0
    0|0
  • Yanında takılıp arkadaşlarından sebeplenirdim sldfkjsdf

1|0
    0|0
  • nası kapışırdım nası kapışırdım waryaaa :PP bi taraftan gururda duyarımm :P iftiharrr ederiiimmmm

0|0
    0|0
  • gurur duyardım.kimin kardeşi yada kimin abisi be derdim.

0|0
    0|0
  • Erkek kardeşim yok ama benden yakışıklı olsa kız arkadaşlarından güzel ablası olanlara yakınlaşması için ona akıl veriridim. Kız arkadaşının güzel çirkin onun derdi. Benim için önemli olan abla abla...Çok hain gördüm kendimi bir an. :))

0|0
    0|0
  • Kıskanırdım tabiikide.

0|0
    0|0
  • var zaten kiz kardesim ve gurur duyarim

0|0
    0|0
  • kıskanırdım tabii kide ancak güzellik,yakışıklılık görecedir belli bir yerde,neyse ki ablam var,kıskanmama gerek yok kimseyi aile içinde :D

0|0
    0|0
  • kıskançlık etmezdim ve gurur duyardım

0|0
    0|0
  • Gurur duyardımmmm

0|1
    0|0
  • var zaten abim masallah naylon brando gibi adamdır ama benım yanımda sonuk kalır tabi

0|1
    0|0
  • Böyle saçma kıskançlıklarım yok.

0|0
    0|0
    • Kimsenin saçma kıskançlıkları yoktur ki..

• Sorunun seninle alakası yok o zaman doğru mu ?

• Onla gurur duyarım berim kardeşim diye, Zaten tek başına kardeşlik gurur verici.

0|0
    0|0
  • öyle bi abim var :) neden diye soruyorum ama iyi ki yakışıklı yaratmamışsın diyorum...

0|0
    0|0
  • benim var bi tane. kardeş kıskanılır mı len. kardeş adı üstünde. seviniyorum hatta onun adına.

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte

0|0
    0|0
  • var bi erkek kardeşim isteseydi manken bile olabilirdi.

Şunu yaşadığımda ne yapacağımı bilemedim. Kızın biriyle baya arkadaşlığı ilerletmiştim internette. Ben hoşlanıyordum biraz ama o pek.. neyse.. facebook adreslerimizi falan alıp verdik. Bu benim kardeşi görünce bi yavşadı, tanıştırsana gibi.. işte o anda insan ne yapacağını bilemiyor.

0|0
    0|0
    • Cidden çok kötü. O kızı alıcaksın kafasını duvarlara sürte sürte kıvılcımlar çıkartıcaksın.. Sonra derisini yüzüp tuzlu suya basıcaksın .. Sinirlendm bak şimdi. Bi bişiler oldu bana canileştim falan :D

• genelde bana yakışıklı erkek kardeşimede sempatik demişlerdir hep ama benden fazla özelliği olsaydıda yine gurur duyardım 10 yaşında küçük kız kardeşim var misal onun içinde büyüyünce çok daha güzel bi kız olcak abisinin ballisi diyorum ama erkek kardeşim onu kıskanıyo her yaptı ona batıyo iyiki ben varım dokunamıyo ben olmasam nolurdu düşünmek istemiyorum .

0|0
    0|0
  • asla çekememezlik etmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Gurur duyardim ablamda güzel kardesimde yakisikli :)

0|0
    0|0
  • Var zaten.

1|0
    0|0
  • Kızkardeşim benden daha güzel.Gurur duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Onlar benim canlarım rakipim değilki gurur duyarım eğer zaten güzellik egom varsa da hiç kimseyi görmem var biraz:-D evi bi tane büyük kızıyım

0|0
    0|0
  • Tek kız olmakda güzel ha, ama olsa kıskanmazdım. Çok güzel kuzenlerim var mesela kıskandığımı hatırlamam.

0|0
    0|0
  • Saçını başını yolardım :D:D

0|0
    0|0
  • bence gurur duyulur ancak.. Kız kardeşim güzel görünsün güzel şeyler giysin diye uğraşırim hep gocunmam asıl kiskananlarin kardeşi sevgisi yoktur bence..

0|0
    0|0
  • kıskanmam ki o benim ablam veya kardeşim

0|0
    0|0
  • tek kardeşim öyle sıkıntım yok. kuzenlerimd ben gibi çirkin işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...