Karbonhidrat tozuyla kilo almak?

Boyuma göre cok zayifim boy 170 boy 54 kilo. spor yapıyorum pilates fitness bu tozu kullanmak istiyorum internetten siparis edicem guvenilir bir site soylermisiniz? ve kilo aldigim icin göğüs ve kalçalarda da büyüme olur mi?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• çok ta zayıf değilsin.
    bazı doktorlar besin desteklerini içeriklerini bilmeden araştırmadan konuşabiliyor, benim de tanıdığım protein tozu kullanan onlarca doktor var. kullan yani sıkıntı olmaz.
    hangi tozu kullanacağını yazmamışsın ama karbonhidrat tozu çok gerekli birşey değil.
    karbonhidrat oranı yüksek bir protein tozunun daha çok faydası olacaktır. tabi ki kilo aldıkça vücut hatların daha belirgin olacaktır.
    pilatesin şu durumda sana pek faydası olmaz onun yerine ağırlık çalış özellikle kalça ve bacak bölgesi. korkma kasların çıkmaz : )

0|0
    0|0
    • Pilatesle boyumu biraz daha uzatmaya calisiyorum su sıralar daha doğrusu kemiklerimi

Erkekler Ne Diyor 6

• Gainer kullansan yararını görürsün ama tabiki hangi markanın ürününü kullanıcaksın ne kadar bir bütçen var orda bir açıklık getirmen gerekir bu ürünler natural dir zararlı değildir eğer iyi bir markanın ürününün sıkı bir beslenmeyle uygularsan 5-10 kilo arası alabılırsın

0|0
    0|0
    • fazla yok ya pro gainerin buldum 179 tl şu an bana en uygun o

• Kas ın temel yapı taşı protein ve aminoasitlerdir eğer günde 2000 calori alabilirsen sulu yemeklerden filan o zaman öyle ota boka ihtiyacın kalmaz hem ona verceğin parayla yemek yer sağlığını kazanırsın

0|0
    0|0
    • Ya yok hic kilo alamiyorum aşırı yerim aslında

• Zaten tozu kullandigim zamanlar sporda yapiyo olcam

• Protein tozu mu kullan diyosun yani? Yemeklerden kilo alamıyorum cok çabuk eriyor

• Bende de aynı sıkıntı var ve bugün sipariş verdim umarım faydalı olur...

0|0
    0|0
  • Protein7 en iyi supplement sitesi göğüs ve kalça çalışırsan büyür

0|0
    0|0
  • supplementler. com dan al

0|0
    0|0
  • büyüme olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2