C.Ronaldo mu? Messi mi?

Sizce hangisi daha iyi ben C.Ronaldo'yu savunuyorum teknik olarak ronaldo messiden daha iyi bence sizin yorumlarınız?

0|0
417

En İyi Erkek Görüşü

• cr7 sürat ve fizik olarak kat kat iyi

0|2
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• ronaldo cimki o daha yahusuhlu

0|0
    0|1
  • Ronaldo bence. Çünkü Messi biraz cılız bir oyuncu ve Barcelona dışında başarısı yok. Ama Ronaldo, Portekiz Milli Takımı'nın kaptanı.

0|1
    0|1
    • Messi Arjantinde oynuyor ve gene Arjantinin en iyi oyuncusu zaten dünyanın en iyi oyuncusu seçildi :D ama sonuna kadar Ronaldo.Messinin asıl boyu 1.60 ilaçla 1.69 boyu var

• Milli takımda değil. Boyunu bilmiyordum, uzun da değilmiş ama.2008 yılında Ronaldo daha iyiydi.2009 yılında messi Ronaldo'yu yakaladı.2010 yılında arayı açmaya başladı.

Rıdvan'ında dediği gibi.Ronaldo, Messi'nin arkasıdnaki 5-10 yetenekli oyuncudan birisi.

• Ronaldo daha iyi ya

0|1
    0|1
  • Cronaldonun performansi sabit degil, ini$ ve ciki$lar ile dolu,..

ama messi sabit futbol oynuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bilmem messi mi desem :)

0|1
    1|0
  • tam tersi teknik olarak ronaldo messi'nin kramponu dahi olamaz ronaldo'nun messi'den iyi olduğu noktalar hızı ve kafa vuruşları olabilir

0|0
    1|1
  • C. Ronaldo her türlü daha iyi. Kafa vuruşları, Fizik, Hız, Şut, Şut Tekniği, Teknik açısından her türlü daha iyi Messi ronaldo karşısında sadece takım oyununda iyi o da messinin avantajı ama messiyi İngiltere, İtalya,Türkiye liglerine koysan oynayamaz en fazla 1 ay içinde sakatlık geçiri. Ancak Ronaldo öyle değil.

0|0
    0|0
  • Ronaldo'nun arkasında xavi ve iniesta gibi dünyanın en iyi 2 ortasahası yok. O yüzden Ronaldo diyorum. Messi'nin arjantin ile neler yapabildiğini görüyoruz.

Ha şöyle bir durumda var Ronaldo'nun fizik olarak resmen futbol için doğmuş.Ama messi'nin büyüme hormonu eksikliği vardı küçük yaşında, buna ramen dünyada ilk 5 futbolcu arasında.Bu açıdan düşününcede Messi diyorum.

0|1
    1|0
    • yanlız uzun boylu olsa bu kadar iyi olurmuydu onu da düşünmek var. Mesinin pas alışverişini yapması ve çalım atması çoğu zaman boyu sebebi ile oluyor.

• önce Sporting Lisbon üzerine Manu ve en sonunda Real Madrid.Birden çok takımda başarılara imza atmak tek bir takımda harikalar yaratmaktan daha önemlidir daha zordur bana göre.

0|0
    0|0
  • tabikide ronaldo hacı

0|0
    0|0
  • messi tabi ki ronaldo şımarık

0|1
    1|0
    • Ronaldo'mu şımarık o şımarık dediğin adam her ay düzenli olarak kan bağışı yapıyor lösemili çocukları ziyaret ediyor ve bağış yapıyor. Altın ayakkabısını satıp Filistin'e yardım gönderiyor. Bu adam mı şımarık.

• yorumsuz C.Ronaldo

0|0
    0|0
  • tabikide CR7

0|1
    1|1
  • Hala madrid, hala ronaldo;)

0|1
    1|1
  • 10 tane Ronaldo, 1 tane Messi etmez.

0|0
    0|0
  • filistine altın ayakkabısını satıp parasını verdikten sonra , RONALDO diyorum artık...

0|0
    0|0
  • Messi tabi ki de

0|0
    1|0
  • lionel messi

0|0
    1|0
  • YEKTA KURTULUŞ

0|0
    1|1
  • Sorduğun soruya bak , tabikide ronaldo.

0|1
    1|1
Yükleniyor...