Vücut için hangi bölgenin çalışılmasına önem verirsiniz?

Arkadaşlar genelde omuz göğüs ve bacak çalışıyorum aldığım sonuç profilimdeki resmimde mevcut
Bacak çalışılmalı mı ya da siz genel de hangi bölgelere çalışıyorsunuz öneri varsa alayım
Lütfen samimi yorumlarsanız sevinirim.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Vücudu gösteren göğüstür. Sonra biceps, sonra triceps, sonra da omuz. Lakin ben bacak çalışmayı daha çok seviyorum. Çok yoruluyorum ama meyvesini alıyorum. Bacaktan sonra çalışmayı en çok sevdiğim bölge sırt mekiği çalışmak. Beiin ve bacağın kuvvetliyse seni kimse yıkamaz.

0|0
    0|0
    • Kuvvet var da bacağa geçmeyi düşünüyorum çünkü hayli zayıflar yani sıkılaşması gerek faydalı yorum olmuş teşekkürler. ben şu an hangisine odaklanayım fikrin var mı

• Rica ederim. Besyo mezunu oluyorum :) Fitness dersi de gördük :)

• Vay o zaman ben seni yukarı şutluyorum eig için :)))

Kızlar Ne Diyor 4

• şu an ki hatlara göre Göğüs normal ama omuz baya ister ayrıca Biceps ve triceps se yüklen biraz omuz yaptıktan sonra Göğüs preste set içinde sayını arttırabilirsin :)

0|1
    0|0
    • Ooo arkadaşım bu işlerden iyi anlıyorsun peki yani şu an diyosun ki göğsü arttır üzerine omuz çalış değil mi :))

• Çok güzel yorumladın teşekkürler, açıklamaların istediğim yere götürecektir beni :))

• Rica ederim umarım olur :)

• Ben genelde hiçbir bölgeme çalışmıyorum çünkü voleybol oynuyorum o yetiyor benim için:)
    Bacakta çalışmanı tavsiye ederim ama çok fazla değil omuz göğüs ve kollara ağırlık ver. Yani bence. Bu arada sonuç güzel

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim :)) şu an zaten omuz göğüs yürütüyorum kolları abartmaya gerek yok diye düşünüyorum o ne öyle halk gibi sonra aklımda bacak var aslında sıkılaşması önemli çünkü

• Gogus en iyisi

0|1
    0|0
  • yuzmeye git. kelebek yuz bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• iyi bir vücut için - göğüs - omuz - biceps - triceps - sırt - kanat - bacak - trapez ve karın çalışmalısın

0|1
    0|0
  • Bacak çalış, bacak önemli

0|0
    0|0
  • Kollar

0|0
    0|0
Yükleniyor...