Yurtdışında evlenmek tercihlerinizin arasında yer alır mıydı ?

Sevgiliniz ile yurtdışı seyahatine çıktınız 1 haftalığına

Nerseı olsun diyelim paris Şanzelise olsun aşıklar şehri veya italya Roma Aşıklar çeşmesine gittiniz

seviliniz size 3 gün sonra bir sürpriz yaptı ve en unmadığınız yerde en ummadığınız zamanda size evlilik teklifinde bulundu

sizde bu şok ve sürpriz teklife verdiğiniz cevap EVET oldu

sevgiliniz sizin ile hemen oracıkta bulunan Türk Konsolosluğunda evlenmek istediğini söylediğinde 2. şok için cevabınız ne olurdu ?

Konsoloslukta evlenmeyi kabul eder ülkeye evli birisi olarak dönermiydiniz ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• hocam ben sevmem romantik adam. hep örnek gösterilirsiniz. cocuklukta babamın kafama kaktığı 'komşunun başarılı oğlu' gibisiniz. nerde kaldı örf?nerede adet? nerde kız isteme filan? hani tuzlu kahve ? kerizmiyiz biz? nerde kına? nerde düğün salonu? hani pasta-limonata? nerde takılar? hemde ennnn önemlisi takılar.. çeyrek kaç para biliyon mu? yav arkadaş hadi bunu bize yapmayı düşündünüz ya ananıza babanıza nası yaparsınız. ayıptır.. romantizm ne yaa. haa illa orda bişimi yapmak istiyosun o zaman bi tek taş filan tak. ozel bi ambiansla.. evlenmeden gelin kırarım kafanızı :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yangından mal mı kaçırıyoruz yahu bu ne acele. ülkeye dönünce anne babamızı da alarak sessiz sedasız bir nikahla evleniriz işte.

0|0
    0|0
    • Orada yasanan ambiansa gore kararini vermeni tercih ederim

ulkeye geldiginde de bir yemek tertip edip herkese ilan edilebilir pekala :)))

• birine yamanma duygusu içinde olduğum için değil, lüzumsuz romantizm gösterilerine girişmeyi sevmediğim için bunlar. canı güzel bir şey yaratıp gönlümü kazanmak istiyorsa yaratıcı olsun, sosyete dergilerinden aşırmasın fikirleri:)

• hulya Avsar misali yapmasin diyorsun yani :))))))

• hic dusunmeden evet derdim ve oracikta benim icin ugrasip konsoloslukta bir organizasyon yapmis bunlarin hicbirinide bana hissettirmemis bana verdigi degerin onemini gosterir ve istegini kabul ederdim :))))

ulkeye dondukten sonrada yemekli bir organizasyon olabilir herkese evlendigimizi duyururduk :)))

1|0
    0|0
  • Bu çok güzel bir şey olurdu süprizleri severim.

0|0
    0|0
  • tabikide neden olmasin o sadece sevib-sevemeyeceyime bagli seversem gedirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• :)) ben eğer böle bişiyi sevgilime yapimm dönüşte ucaksızz döner Türkiyeye :))))) sevinçten ucar sanırım daha ne istio :) süper bir evlilik teklifi...

0|0
    0|0
  • Hemen orada evlenirim

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • tabiki seve seve sevgilim olsun neyden olursa olsun nereli olursa olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...