Kas ağrısını geçirmek için ne yemeliyim?

Uzun zamandır spor yapmıyorum yeni yeni başladım kaslarımda ağrılar var hamladım bayada zorladım kendimi. 3 gündür aynı ağrılarda değişim yok. Ne yemeliyim bol bol protein alıyorum ama geçmiyor ne önerirsiniz doktorluk bişey yok.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Kas gevşetici alabilirsin sıcak duş iyi gelir ve spordan sonra soğuma yapmalısın mutlaka çalıştırdığın yerleri esnetmelisin ağrı illa ki olacaktır ama azalır

0|0
    0|0
    • Ağrının olacağını biliyoruz tabi ağrı olmasa gelişme olmaz etkileşim olmaz. Geçeceğini azalacağını biliyorum ama benim için bu iyileşme sürecini hızlandırmam lazım

• Dediğim gibi spordan sonra çalıştığın yüklendiğin yerleri iyi esnetmelisin yani soğuma yapmalısın ve 1-2 gün dinlendirmelisin her gün aynı yere yüklenirsen kas zedelenmesi gibi sakatlıklar yaşayabilirsin

• Biliyorum hergün aynı yere yüklenmiyorum kasın dinlenmesine izin veriyorum zaten. çalışmadan önce ve sonra esnettim

• Muskazon iç.

0|0
    0|0
  • Su iç yoğurt ye masaj yaptır ne biliyim

0|0
    0|0
  • Yoğurt ye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kas gevşetici hap al bir tane kardeşim. Eczanede bulabilirsin. Bir de sıcak bir duş al.

0|0
    0|0
  • yeme sadece dinlen yemekle geçmez ama çok da kötüyese Dolgit krem ya da Dolarex ağrı kesici ilaç kullanabirisin

0|0
    0|0
  • Geçer, sabretmen gerekiyor. Spora yeni başladığın için kasların, hiç olmadık bir şeyle karşı karşıyalar. Sakın ilaç alma, bol bol dinlen. Zorlama kaslarını.

0|0
    0|0
  • Yemekle alakası yok bunun cekeceksin bikqc gun daha.

0|0
    0|0
  • 2 gün içinde geçer açma gerçe yaparak biriken laktik asiti bir öl. üde dağıtabilirsin mesela

0|0
    0|0
  • o geçer ama ilk 2 hafta öyle olcak

0|0
    0|0
Yükleniyor...