EEski sevgilinize kimseyle çıkmadığınızı nasıl kanıtlarsınız?

eski sevgiliniz sizi başkasıyla çıkıyo sandığı için biriyle çıkıyosa ona kimseyle çıkmadığınızı mesaj atmadan nasıl kanıtlarsız

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• :) elbet kız arkadaşların vardır onlardan rica et o çocuğun yanından geçerken misal adın iremse ya bizim ortamda da bi ireme sevgili bulamadık kızın hala çıktığı yok desinler :)

0|0
    0|0
    • okudugum okulda kızlar erkekler ayrı ve ne o kızlarla konusuyodu ne ben erkeklerle yani ben biriyle konusunca cıkıyorum sandı salak . napcam bilmiyorum . cocuga dıyorum söyle dıyokı bana güvenmeyene biriyle konusmam falan dıyo ortada kaldm

• amin . tesekkür ederim :)

• ricaederim :) kendine cici davran her ne olursa olsun unutma bir sen daha yok bu dünyada ve kaybettiğin sağlığını sana kimse geri vermez veremez o yüzden beynini sakla ihtiyacın olucak . iyi akşamlar .

Erkekler Ne Diyor 7

• kanıtlamak zorunda diyilsin sana guvenmıyorsa ne hayır gelir ondan tabi onun daha önce canını yakacak bişi yapmadıysan

1|0
    0|0
    • yaptım istee

• var :)

• sen kız olarak var diyorsun ben asla zor bi kızın oldugunu sanmıyorum kafa yapınız herseyiniz aynı huy dısında peki zor olan bi yanını goster bana cokmu akklısın kafanız hem pilli hem zilli aynısınız bunu kabul et

• Neden kanıtlamaya çalışıyorsun ki ondan sana, senden ona ne. Adı üzerinde eski sevgili...

0|1
    0|0
  • ispatlayıp napıcaksın bırak öyle sansın nasıl olsa eski sevgili..

0|0
    0|0
    • seviyorum

• gün gelecek tiksineceksin :)

• hayırlısı

• mesajla kanitlanmaz ki git karsisina soyle, seviyorsan eyer

0|0
    0|0
  • ateş yak dumanla işaret yolla :))

0|0
    0|0
  • Rüyasına gir orda dök içini

0|0
    1|0
  • uğraşmam ne hali varsa görsün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sevgilim bana inanmıyorsa güle güle derim... ispatlamak gibi bir uğraş vermem...

1|0
    0|0
    • ayrıldıktan sonra oldu ama güvenle alakası yok

• tamaaaaaamm :D

• eklediim mesaj at :)

• konuşmadan zor

0|0
    0|0
  • sivilcelerini kullan

0|1
    0|0
Yükleniyor...