Anne yavrusunu yitirdiği zaman kalbinde hangi ızdırapları yaşar?

ateş düştüğü yeri yakar kor bir ateş bir annenin yüreğini dağlar evlat acısı annenin yüreğini yakar evlat acısı yüreğine taş bağlasa feryadını dindirir mi acaba bir anne evladını yitirdiği zaman hangi ızdırapları yaşar? link

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• İçinde fırtına koparken, gözlerinden yaşların akmasını istediğin bir noktaya geldiğini yine de ağlayamadığını. Yemenin, içmenin, konuşmanın ve yaşamanın boş geldiğini. Geceleri kabus görerek uyanıp, çocuğunun kokusunu duyabilmek için gidip yatağına yatıp, kokusunu içine çeke çeke uyuduğunu. Yapman gereken işleri boşlayıp, sadece canından canın, kanından evladının bir daha nefes alamayacak olduğunu. Senelerdir hayatının büyük bir kısmında yer etmiş evledının, canının boşluğunu duyumsamanın. Reklamlarda gülerek koşup, oynayan çocukların sana onu hattırlattığını bu reklamlarda bir an onu gördüğünü düşünürken gördüğünün o olmadığını anlayıp suçlu televizyon veya kumandaymış gibi, kumandayı televizyona fırlatıp oturduğun yere çöküp, hıçkıra hıçkıra ağladığını. Tekrar hayata tutunmanı sağlamak için yaptıkları her şeye inat geceleri kalkıp odasında rahat uyuyor mu, üstünü açmış mı diye gidip kontrol etmek için kapıyı açıp yatağın boş olduğunu görünce belki de en berbat gerçeklerin yüzüne vurulması nasıl bir şey.

Bilmiyorum ben böyle yazıyorum ama annelerin kalbinde gerçekte neler olduğunu kim bilebilir ki. Kimsenin böyle bir ızdırap, acı veya boşluğa düşmesini istemem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah korusun ya :(

0|0
    0|0
  • allah kimseye yasatmasin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...