Kocanız sizi aldatsa onu affeder miydiniz?

Sorum özellikle kızlara. Kızlar çok mutlu giden bir evliliğiniz var ama bi kadın çıkıyor ortaya ve kocanız sizi aldatıyor. Sekreteri olması ve her gün yüz yüze bakmış olmanız da cabası. Affetmeli miyim? Siz olsaydınız napardınız? Erkeklerinde yorumlarını bekliyorum sizce neden böyle bir şey yaptı affedersem tekrar yapar mı? Kafam çok karışık...

Güncellemeler:
Peki affedersem gözünde saf salak değersiz ve kolay bi konuma düşer miyim?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Tabikide affetmeyeceksin ama affetmiş gibi yapacaksın o kadar zaman geçti onunla birlikte olmak için emeklerin boşa mı gidecek o kadına mı yedireceksin her şeyi şahsen ben buna katlanamam sen ondan ayrılınca ne olacak seve seve o kadına gidecek eğer şuanda affetmen için yalvarmıyorsa. İntikam bu dünyadaki en güzel şey. Affetmiş gibi yap ve bunu sana yaptığına pişman et. Rezil et canını yak beter olsun.Herkes görsün ne biçim bi adi olduğunu.

1|0
    0|0
    • ben kadın suçlu demedim :) yetmiyormuş dedim. sorun erkekte yani.. benzer şekilde davranan kadınlar olduğunu sadece erkeklerin böyle şeyler yapmadığınıda ayrıca belirttim..

• Saol canım konuşmaların beni gerçekten çok rahatlattı insanlar güzel olsan aldatmazdı seni sevseydi aldatmazdı falan derken senin konuyu ciddiye alıp sorunumla ilgilenmen çok güzel tekrar teşekkür ederim

• Ne güzellikle ne de sevmekle alakası yok sevmiyor ve güzel bulmuyorsa zaten seninle evli olmazdı.Sakın onun gibi biri için canını sıkma dediğim gibi affetmiş gibi yap bunu o kadının da yanına bırakma çocuğunun evinin rızkını o kadına yedirtme aslada boşanma ama boşanmadığınada pişman et ve sıkı kontrol altına al eğer dayanamayacak gibi olursan Allah' a sığın dua et ona havale et onu. Her şeyden önce bebeğinin ve kendinin mutluluğunu düşün. Asıl ben teşekkür ederim yardımcı olabildiysem :)

Erkekler Ne Diyor 8

• bu soruyu sorman bile hata ne demek ya hem seninle evli hemde başka kadınlarla cıkıyor boşan git birde bunu icine sindiryorsun

0|0
    0|0
  • affedersen tekrar yapar.. affetmesende yapar.. tek hatun yetmiyor olabilir.. aynısı kızlar içinde geçerli..

0|0
    0|0
    • Yetmiyorsa bu kadının suçu ne defolup gitsin kimle ne yapıyorsa yapsın.

• cocugun varsa onun hatırına affet ama süründürerek.ortalıgın anasını belle evden uszaklas yalvarsın yakarsın öyle affedersin o zamanda bir şans verirsin kızı kovdurursun.tekrar yaparsa da görürsen iyi bir nafaka hazırlamasını söylersin yanlız bu kez ispatla ki mahkemede istersen donunu bile alırsın videoya felan cek...

0|0
    0|0
    • hayır söliceksin bak seni affediyorum ama saf kandi yine felan dme diye söyle evlilik yıkmak kolay ben ayakta tutmaya calısıyorum cocugumuz var vs vs öyle seyler söyle barısırken ama dedigim gibi süründürmezsen direk ögrendin tmam affettin gitti tarzında olursa daha cok aldatır.biraz bunalıma girsin bırakta...

• Çocuğumuz yok ama olucak uzak kalmamızdan dolayı aldattığını düşünüyorum ama oyle olsa bile yine onu haklı cikarmaz bu durum

• şimdi durumun ne ona bakmak lazım eşin uzakta ise nasıl anladın.ikincisi çocuk olmasada seni seviyormu onu bir düşün sen çekip annenin evine gitsen gelirmi yoksa işine mi gelir ayrılır digerine gidermi onu düşün yani onu yapacak kadar gamsızmı?eğer gelir peşimden affettirmek ister kendini diyorsan süründür erkek sürünmezse anlamaz..bazı şeylerin degerini yada kaybetmeden...

• eğer seni seviyorsa seni kaybetme duygusunu yaşattır ona bavulunu al ve 1 2 haftalığına ondan uzaklaş ama arayı fazla acma ara ara gelıp senınle konuşmasına ızın ver ve her defasında hatasını yuzune vur sevıyorsa pısmandır ve senı gerı kazanmak ıcın elınden gelenı yapacaktır

0|0
    0|0
  • Fırsatını bulursa aldatmayan koca olmaz..

0|0
    0|0
  • adam doyumsuz ve nankör olduğu icin aldatır

0|0
    0|0
  • Pat diye affedersen dusersin bi surepesinde kostur verme baya bi sure

0|0
    0|0
  • Pisman et yaptigina korkut ve baris, gene yaparsa sil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sevgilimi bile af ettim kocamımı af etmicem ..tabi olursa

0|0
    2|0
  • 0|0
    0|0
  • Kadınlık gururu diye bir şey var. Asla affetmem anında boşarım. Kimse bulunmaz hint kumaşı değil.

0|0
    0|0
  • Affetmem.

0|0
    0|0
  • kocan pişman mı ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...