Bir çocuk beni sevdiğini arkadaşlarıma söyledi. Her şey için çok mu geç yoksa yapılacak bir şey var mı?

Bir çocuk beni sevdiğini arkadaşlarıma söyledi normalde konuşmuyorduk günaydın demeler güzel laflar felan ben hiç cevap vermedim bir hafta sonra hiç suratıma bakmadı yanımdan havalı havalı geçti . arkadaşlarım bana baktığını söylüyor ama hemen bakıp geri dönüyomuş. bugün sabah mesela arkasını döndü beni gördü kafasını geri çevirdi . özellikle bugün arkadaşım (erkek) durduk yere bana sarıldı ordanda hoşlandığım çocuk gülerek çıkıyordu beni gördü böyle kıskanç bir tavırla baktı ve hemen sınıfa girdi . herşey için çok mu geç ? yoksa yapılacak bişey varmı ? ne yapıyim

Güncellemeler:
niye hiç kızlardan cevap gelmiyor ki bide siz cevap verin erkekler sizde verin fikir verin fikiir
heeeeeeey :)
?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Bence herşey gayet yolunda canını sıkma iyi olmuş :D

0|0
    0|0
  • birkac ay once bana da ayni sey yapildi, keske yapmasaydin, kiz beni halya aramiyor, ama halya onu seviyorum, erkek seni aramaz bundan sonra ama sen ararsan belki yoluna girir hersey, ben su an o haldeyim bundan biliyorum

0|0
    0|0
  • kızım sende hiç pas vermemişsin. çocuk kıskançlık krizine girmiş. sende ben seni seviyorum dersen de komaya girer bence

0|0
    0|0
    • ee napıyim yani ? :d

• boşver gitsin. senle ilgileniyosa sana yanaşır zaten. sen set çekme aranıza yeter, geminide kendin yanaştırma, bırak dalga kıyıya vursun.

• Gözünde imkansızlığa varacaksın bu gidişle arada konuşmayı dene yada eskiden selam verirdin ne o küsmüyüz de oradan hersey corap sokugu gıbı gelır .

0|0
    0|0
    • eskidende konuşmuyodukki

• O zaman arkadaslaın tek cagren senın haberın yokmusta soylemısler gıbı yap sen hıc yuz verme ama arkadasların soylemıs olsun cocuga ondan hoslandıgını bı gun yanına gelıp konusacak o zaman ama sen yuz verırsen bıde arkdasların solerse cocuk ı*brad pitt dıye gezer sana acılana kadar soguk sıcak karısık takıl

• tamam :D

• liselisin demi?

0|0
    0|0
  • dünde sormuştın bu soruyu

0|0
    0|0
    • kopyala yapıştır yapmıştım yanlış yapmışım sondaki iki cümleye bak

• YALNIZ ÇOCUK BAŞKA OKULDAN

• belki sizin okuldan arkadaşlarını alıp diğer okula baskına gidecekti :)) şaka şaka başka okuldaysa ne olmuş çıkışlara falan geldiğinde görürdü

• çözememişsin bakıyorumda bi şans ver artık şu çocuğa ya günaydın de mesela :)

0|0
    0|0
    • çıktığı varmış nasıl unuturum diyorum

• ama şu an buraya yazıyo olmanda seni bu konudan uzaklaştıramıyo ama başka şeylerle uğraş yeni arkadaşlar falan bide sakın çıkolata yerken bulma kendini heee oda bi arebesk :)

• sen ne duymak istiyosun aaaa bu ne aşk arkadaş ya bnce sn bu soruya aşkla bağlanmışın :)

• sen nerenin malısın ya ? nie kabul etmion hoşlanıonda

0|0
    0|0
    • çıktığı varmış nasıl unutucam diyorum

• zaten her gün görüyorum

• hergün görüyosan cok zor unutman unutsma bn unuturdum .. ne zaman seni başka birisi etkiler ilgini çeker ozaman unutursun :) .. tarafımca tescillendi

• dejavuu bu soruyu biliyom sanki:d

0|0
    0|0
  • Ikisini de bosver

0|0
    0|0
  • bu soru dünde vardı evet neden aynı soruyu iki kere soruyorsun bir sorun mu var ?

0|0
    0|0
    • ya kopyala yapıştır yaptım yarısını alıcaktım anladın ? son 2 cümleye bak bide olanlara :)

• ara sana sen kiz, inadi birak, herseyin bir mantikli aciklamasi var ara soyle iste, ne diyeyim, allah allah yaw daha nasil cevap istiyorsun

0|0
    0|0
  • varsa niyetin arakdaşlarına çıtlat onlar laf taşır zaten hemen :)

0|0
    0|0
    • zaten arkadaşlarım biliyo ben izin vermiyorum gitmelerine :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...