Erkekler annelerine benzeyen kadınlarla mı evlenir?

Arkadaşlar bi tez okudum erkekler genelde evlenecekleri bağlanacakları insanın annesi gibi olmasını istermiş yani onun huylarına sahip olmasını istermiş yazıda Erkekler; "Evleneceği kadının karakterinin, hamaratlığının, tıpkı annesine benzemesini ister. Birçok erkek kendi annesine benziyen kadınla evlenir, çünkü onlar ilk bağlandıkları be sevdikleri kadın" bu doğru bişey mi ?

0|0
1|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• nerede okuduysan tebrik etmek lazım güzel bir tespit.Hatta kızlarında babalarına benzeyen tipte erkeklerle evlendiğini bile söyleyebiliriz.İlk dünya ile bağımızı kültürümüzü ve hayat tarzımızı belirleyen anne baba sonuçta bence doğru bir tespit

0|0
    0|0
    • Evet bende babama cok düşkünüm traş olurken bile izlerim saatlerce ama doğru bisey çünkü ilk onlara bağlandık onların huyuna alistik

• aslında bu çoğu erkeğin farkında olmadan yaptığı bişeydir. Benimde bu güne kadar çıktığım kızlar hep bi şekilde anneme benzemiştir boyu yüzü kaşı gözü :) İlerde bir oğlun olursa oda sana benzeyen bir eş isteyecektir :)

0|0
    0|0
  • how i met your mother da böyle bi bölüm de vardı ). ben kendimi düşünüyorum da, eh işte diyim çok da şart değil

0|0
    0|0
  • evet bu fikre katılıyorum ben ama nerde o eski hanımlar.

0|0
    0|0
  • Annem gibi olmasında sakınca yok ama annem gibi olmasa da olur. Öyle bir arayış içinde değilim...

0|0
    0|0
  • bazen doğru.. benim annem gibi bi hatun olsa kaçırmazdım ama yok.

0|0
    0|0
  • Hiç bir dişinin anneme benzediğini hiç düşünmedim. Ama evet annem gibi olmasını isterim. Annem gibi olması derken, anlayış yönünden olsun, yemek yapma yönünden olsun vs. vs. bunu kastediyorum.

0|0
    0|0
  • Evet çok doğru daha iki gün önce anneme inşallah karşıma senin gibi anlayışlı iyi huylu bi kız çıkar dedim valla :D

0|0
    0|0
  • ben annemle cok muhattap değilim o yüzden istisnayım ben annemden hep uzağım

0|0
    0|0
  • Alakası yok birbirlerine tam zıtlar :D

0|0
    0|0
    • Her insanın annesine benzeyecek diye birşey yok her anne farklıdır kimisi çocuğunu sever kimisi hırpalar vs. Ama karşındaki kız anneye benzeyebilir her ikiside kadın sonuçta sevdimi anne gibi sahiplenir o konularda benzer ama biri kırmızıyı seviyorsa diğeri pembe der :D

• Kendim için doğru.

0|0
    0|0
  • adı üstünde tez.fazla takmamak gerek...

0|0
    0|0
  • Yanlis yok oyle bisey sizi kaynanalara kurmaya calisiyolar

0|0
    0|0
  • evet kısmen doğru... ama nerde anam gibi bi kadın bu devirde dünyada olsun...

0|0
    0|0
  • annemım huyunda bı esım olsa zengın olurum

0|0
    0|0
  • Evet isterim .

0|0
    0|0
  • bilmem daha önce hiç evlenmedim ama kulağa mantıklı geliyor .

0|0
    0|0

• Doğrudur.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğruluk payı var.

0|0
    0|0
  • seni gözüm biyerden ısırıyor ama çıkaramadım gitti yaaa

0|0
    0|0
  • hayır ben Onun gibi omasını istemem

0|0
    0|0
  • Ben senin gibi olsun istiyorum

0|2
    1|0
    • :))) çok güzel yazmışsın birde profilini gizlemeseydin özgüvenine sağlık diyecekim :)

• olsun yinede bende +1 aldın :)

• eyvallah : )

Kızlar Ne Diyor 1

• evet öyle bişey var erkekler annesinde gördüğü şefkati,ilgiyi,sevgiyi eşlerinde de görmek ister ve bu yüzden annesine benzeyen insanı seçerler

0|0
    0|0
Yükleniyor...