Kapat

Aklım kaldı sizce ayıp oldu mu?

Ben erkek arkadaşımın ailesinle tanışıyorum samimiyim fakat onlar ailemi tanımıyor mahallelerimiz yan yana bir tek erkek arkadaşımın annesi annemle telefonda konuştu o kadar tanışmadılar. Bugün ablamla birlikte gidiyorduk erkek arkadaşımın annesi ve abisi de karşıdan geçti annesi beni görmedi görse dururdu biliyorum fakat abisi gördü bende başımı salladım öyle bi selam verdim.Hani o an ne yapıcağımı şaşırdım gidince bende seslenmedim hem belki tanısmak istemez şimdi ablamla diye erkek arkadasımın abiside benim gibi oldu ne yapıcağını şaşırdı. Bilmiyorum ayıp oldu mu sizce?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Bisey olmaz canim uzulme, erkek arkadasinin abisini gordugun zaman anlatirsin olmazsa durumu, anlayisla karsilar eminim ki oda :) Zaten anlamistir durumu da tahminimce, yani neden boyle bir ikilem yasandigini:) sıkma canini.

1|0
    0|0
    • O da ikilem yaşadı ne yapıcağını şaşırdı :) İlk defa basıma geldiğinden dolayı öyle düşündüm tek olsam zaten seslenirdim giderdim yanına ama ablam yanımda olunca belki tanışmak istemez falan diye seslenmekte tereddüt ettim. Zaten aradığım zaman ya da yanına gittiğim zaman dicem. Belki tanısmak istemezdin diye seslenmedim gibisinden açıklama yapıcam :) İnşallah yanlış anlaşılma olmamıştır :D

• Ay komsuculuk oynuyorsunuz yani, ne guzel:) pf benimki 1000 km ote de, ah keske benimkide buralarda olsaydi:(

• En güzeli ne yakın ne uzak olucaksın :D ben ailesine yakınım şimdi askerime uzağım o da gelince artık dışarı çıkamam herhalde zor oluyor birinle konuşamıyorsun yanlış anlarlar falan diye :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• iyi akşamlar.ayıp olmaz.

1|0
    0|0
  • Ah bu kadınlar ve ince düşünceleri sdfsdf bişi olmaz ya, bunun için senle ilgili ters bişi düşünmezler herhalde. Düşünürlerse de oha yani.

1|0
    0|0
    • Zaten telefonda konuşurken açıklamasına açıklarımda ne biliyim bir an ayıp oldu mu diye düşündüm :)

• Bence bir şey yok gayet normal sıkma canını.

1|0
    0|0
    • Oh rahatladım o zaman teşekkürler :) Sonuçta o an abiside benim gibi oldu benim ne yapıcağımı şaşırmam normal zaten gidiyordu gitmeseydi seslenicektim :)

• fenerliden hiçbirşey olmaz.İnşallah herşey kötü gider.

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...