Ramazanda nasil spor yapiyorsunuz? Nasil yapabilirim?

Orucluyken spor yapmak zararli, iftardan sonra da mayisiyorum agirlik cöküyor uyuyorum agir yemek yemesem bile, sahur yapmadan 2 saat önce kalkiyorum spor icin ama enerjim olmuyor ya yorgun oluyorum :(
bir sekilde spor yapmak zorundayim kendimi fazla yormadan, ne önerirsiniz? siz nasil yapiyorsunuz?
spor derken agir spor degil yürüyüs, bisiklet, pilates gibi daha hafif sporlar.

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Leslie 3 mil yap hergun evde

0|0
    0|0
    • yeterli mi o sence

• yapiyordum onu bir ara baslayim tekrar iyi olur hem iftardan 2 saat sonra tek basima cikip yürüyemem evde lesli yaparim daha iyi tesekkürler

• En iyisi rica ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• ramazan dışında ne yaptığını bilmediğimizden kesin birşey söylemek zor.
    iftardan 1 saat sonra evde 15 dk tüm vücudu çalıştıracak hareketler yaparsan en azından çok formdan düşmemiş olursun.

0|0
    0|0
    • Yeterli olur mu 15dk?
      Ramazandan önce haftada 4 kere pilates ve bisiklet

• Kasları diri tutmak için yeterli olur

• Yapmiyorum

0|0
    0|0
  • abi iftardan sonra bir adet soda içiyorum daha bişey yemiyorum sahura kadar
    1 ölcek protein tozu + süt 12.00 da içiyorum 1.30 a kadar açma germe ve egzersizleri yapıyorum ve dinliyorum 2.30 da sahur masasına oturup günü bitiriyorum.

0|0
    0|0
    • sadece acma germe egzersizleri mi yapiyorsun

• 5-10 kilo vermek istiyorum, ramazandan öncede 5kilo verdim, ramazan boyunca bu yavas olsada devam etsin istiyorum. ramazandan önce yaptigimda pilates bisiklet falandi öyle verdim 5kiloyu

• Ramazanda bunye zayif oluyo rahatsiz olabilirsin. Hafif hafif ilerlemekte fayda var.
      12 .00 20.00 arasi pek antreman yapicagini sanmiyorum ki zaten o surede zayifliyosun.
      iftarda yediklerini gece 12.00 yediklerini eritsen yeterli bence

• İftarda az ye. Sadece Çorba iç mesela. Sonra sporunu yap ve eve geldikten sonra biraz daha yemek yiyebilirsin veya meyve tüketebilirsin.

0|0
    0|0
  • Evde ypablecegn sıkılasrken sekılleneblecegn hareketler var onları yp bnce

0|0
    0|0
    • pilates de öyle iste bunlar mi daha iyi yürüyüs falan mi

• Yürüyüs zaten ypta kalça sıkılasıp sekıllenmesi için squat falan de ypablrsn. Yax istersen özelden

• Ramazanda spor yapıyor musunuz die sorsana bir :D

0|0
    0|0
  • İftara yakın yaparsan sorun olmaz bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben saat iki bucuk gibi bir saat yuruyus yapiyorum. Geldigimde dusumu aliyorum yatiyorum bir saat uyuyorum sonra da iftar hazirligi zaten :)

1|0
    0|0
  • 12 gibi yap o saatlerde rahatlamış olursun

0|0
    0|0
  • yemekten 2 saat sonra yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • Stepper aleti :))

0|0
    0|0
  • Sabah 9 da gidip yapıyorum.