Galatasaray'ımızın Barcelona ile eşleşmesini çok istiyorum. Siz ne düşünüyosunuz peki arkadaşlar?

Galatasarayımızın barcelona ile eşleşmesini çok istiyorum? Neden derseniz messi,xavi,iniesta,fabregas,villa,puyol,pique,dani alves gibi yıldızları arenada agırlayıp onlara hem cehennemi yaşatmak hemde galatasarayîn nasıl bir takım oldugunu görmelerini istiyorum,arenada barcelonayı yenceğimizi düşünüyorum siz ne düşünüyosunuz peki arkadaşlar?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Onlara cehennemi yasatalim derken o ateste biz yanmayalim da..

0|0
    0|0
    • nasıl yani ?

• arenada yeneriz rahat ol.

• bende GALATASARAY lıyım ama kendimizi avuturuz sadece karşımıza barcelona çıkarsa tamam top yuvarlaktır maç 90 dakikadır ama

Kızlar Ne Diyor 1

• rezil mi olmak istiyosun :D

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• grupta hiçbir iddiası kalmamış ve kadrosunda hiçbir yıldız oyuncu bulunmayan cluj gibi bir takıma 2 kere yenilmiş braga'yı oynadığı son maçta şansına balına yenen gs mi barcelona'yı yenecek.:)

0|1
    0|0
    • biz tempolu futbol oynayan takımız dostum barcelona tempolu oynayan takımlara karşı zorlanıyor sürekli önde basan bi takım oldugumuz için barcelona'ya pas yaptırmayız ve oyuncularımız 2 kişilik oynayarak arenada 55 bin kişi önünde galip geliriz diyorum ben anladınmı?

• valla uzatmak istemiyorum konuyu.senin fikrindir ne sen benimle aynı şeyi düşünmek zorundasın ne ben seninle ama benim bildiğim barcelona'nın en önemli özelliği zaten rakip ne kadar tempolu pres yaparsa yapsın yine klasik barcelona'yı barcelona yapan pas trafiğine devam etmesi

• barça kesmez sizi İspanya milli takımı gelsin hatta messi ile Ronaldo yu ispanyol yapalım öyle gelsin

0|2
    0|0
    • sen dalganı geç en azından biz böyle bişi konuşabiliyoruz.

• zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış konuşun siz sıkıntı yok

• dogru senin çeneni yorar eşleşelim barcayla yendiğimiz zaman güncellerim bu soruyu.

• arenada yapabileceğin tek şey 90 dk defans yapmak olur onuda bu savunma oyuncularıyla becerebilirsen. bende isterim yenmemizi ama gerçekçi olmak gerekirse zor

0|0
    0|0
    • yani barca bizi ezermi diyosun ?

• barcelonanın pas trafiğini bilmeyen kalmadı ne kadar pres yaparsan yap kolay kolay hata yapmazlar. senin yarı sahana geldiklerinde de bi oyana bi buyana oynatırlar bizim oyuncuları. bu takımın santiagoda madridi kendi yarısahasına gömebilen bi potansiyeli var. bu potansiyelini sana karşıda kullanırsa ki kullanacaktır eşleşme olursa, hiçbir şansın yok. galatasaray madrid örneğini vermişsin adı üstünde hazırlık maçı. böyle bi eşleşme olursa devam ederiz tartışmaya iyi akşamlar :-)

• nasıl barnebauda madridi sahasına hapsediyor yaa arkadaşım 2-1 real yendiği zaman barcayı süper kupada resmen ezmişlerdi higuain ve di maria olmasa maç 5 veya 6-1 biterdi ayrıca biz avrupada başka oynarız o arenada atmosferle her oyuncumuz 2 kişilik oynar barcada bizi hafife alıyor taraftarlarıda öyle real maçı gibi full konsantre olmazlar.

• barcelona kim cincon kim

0|1
    1|0
  • Bercolana gelse, ben bile giderim Arenaya ( Fanatik bir fenerli olmama rağmen. ) Sırf o yıldız oyuncuları görmek için ama. Yeniceğimizi düşünüyorum demişsin ya, yeminle gül gül öldüm mk. :D Ulan siz kimsiniz bercelona kim kıçı b*ktan takımları zorla yeniyosunuz. Adam harbi harbi barca ile gs yi kıyaslamış. Birde cehennemi taktıracaklarmış, allahın öküzleri. Biraz futboldan anlayın mk.

0|1
    0|0
    • Lan öküz sensin celtic nasıl Galtasaray celtic'den daha mı zayıf takım? Hem biz tempolu oynayan bi takımız barcelona tempolu takımlara karşı çok zorlanıyor bizde çok zorlarız hatta yerneriz acayip zorlayarak.Arena cehennem değilmi bu arada ?

• Celtic ne alaka mk . İlk başta yorumu gözünle oku kıçınla değil. Dünyanın en iyi takımıyla kıçımın kenari bir takımı kıyaslamışsın. Bir şg'ye girdiniz diye kıçınız başınız tavan yapmasın. Barca nerde siz nerde. Tempolu oynamaya karşımı zayıf barca ? Bir bak bakıyım hangi baskılara rağmen nasıl paslar yapıyolar. Göz ve maç anlayışına.. Gs barcayı yener dediğin gibi birde real madridle gs yi eşit duruma koymuşsun :D Barca sizi defansa gömer gömdüğü gibide 5 gol gömer.

• Biz real madridle hazılrık maçı yaptık ve 2-1 yenildik hemde yeni takımdık ozaman,barcelona önde basan takımlara karşı çok zorlanıyor galatasarayda sürekli önde basan bi takım ki önde bastıgı zaman barcelona pas yapamaz ve o gazla futbolcular 2 kişilik oynar 90 dakika sonrasındada bu oyun skora yansır eminim buna.

Yükleniyor...