Motor almayı düşünüyorum öneri?

Çocukluğumdan beri bir motor aşkım vardı motordan çok chopper 😍ailem izin vermedigi için alamadım artık yavaştan para biriktirip alayım diyorum ne önerirsiniz

Güncellemeler:
Biraz daha chopper tarzı önerirseniz daha iyi olur :D

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• dostum öncelikle şunu bilmelisin ki az paraya yakışıklı bir motor bekleme.. çin malı motorlar orjinal kullanırsan ara gazı gibi saçma sapan hareketler yapmazsan seni üzmez arada bir lock tite yapman gerekir sadece. onun dışında honda yamaha suzuki hyosung hayabusa tarzı markalardan ikinci el dışı alman için bayaaa baya bir birikimin olması gerekir ki öğrenci olduğunu düşünerekten bu markaları kafadan eliyorum.. 3-4 bin tl ye sıfır motorlar var tabii ki çin ama bakarsan bağ bakmazsan dağ olur hesabı. Bilmem anlatabildim mi? ben 200 lük modifiye cg ye biniyordum şimdi 125 lik scooter a biniyorum imkan meselesi seni anlıyorum :)

0|0
    0|0
    • Ara gazı filen yapmam o ne ergen gibi :D 2. el alabilirim temiz bulursam mondialler nasıl

• ben 200 lük modifiye cg ile 260 km yolu toplam 3,5 saatte gittiğimi bilirim 120 - 140 arası hızda o boyun ağrısını bel ağrısını anlatamam :) ybr 125 ile dinlene dinlene 90 km gibi hızlarla gidebilirsin

• Hızı önemli degil bana hız düşkünü degilim fazla

Teşekkürler yardımın için

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Kawazakii

0|0
    0|0
  • Honda cbr 600.

0|0
    0|0
  • Kanka Akdemirlere Git Yamaha bak biraz tuzludur ya da CBR 125 lik 3000 lira civarı veya 250 RR 10.000 sıfırları chopper yarı chopper Racıng Kullandım chopper ayrı bir keyif veriyor 😃

0|0
    0|0
    • Ögrenci işi lazim bana biraz daha 125 fiyat iyide tip kotü :D

• Eyvallah sağolasın 😃 Hayırlısı ile Türkiye geleyim hallederiz 😉

• Aynen :D

Yükleniyor...