Bunalımdayım, bıktım artık bu hayattan! Kendinizi kötü hissettiğinizde ne yaparsınız?

AH AH AH moralim çok bozuk, dipteyim, sondayım, depresiyondayım, ne edem ne yapam siz söyleyin dostlar, acımı dindirecek ne yapabilirim başım belada, hayatım bok gibi valla, böyle kaderim olmaz olsun beee , Offf Offff dertliyim hem aşk acisi hemde neyse onu boşverin, kendinizi kötü hissettiğinizi ne yaparsınız dostlar,hiç sormayın valla neden buuraya yazdığımıda içimi dökmek istedim, kusura bakmayın valla:(( Ne yapsam ne etsem buraya anlatsam bütün dertlerimii olmaz sormayın bari çok kötüyüm link

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• valla benn moralim cok bozuk olduğunda yatar uyurum uyandığımda daha iyi hissederişm kendimi :=)

0|0
    0|0
    • uyku ttmuyo gecelerim gunduzum oldu gunduzlerim gecem oldu:((

• tamam iyi geceler sana ozmn:)

Erkekler Ne Diyor 2

• evet sayın seyirciler çatal bıçak takımı ruhlu bir bayanla daha karşı karşıyayız.

0|0
    0|0
    • evet:( geçin dalganizi umrumda mi bu dunya sanki

• umrumdamı bu dünya?umursuyorsunki böylesin.benden sana tavsiye buz gibi soğuk suyun altına gir kendine gelirsin.

• Hayırdır kızımcım?

0|0
    0|0
    • b*k yoluna dogru yol almissim be abicim:((

• Lan ne rezili. Bnun rezilliği mi olur.

• Bilmiyorum mesaj atılabiliyor mu gizli kullanıcı ama atabiliyorsan at bana. tamam?

Kızlar Ne Diyor 2

• iman yetersizliği..hayattaki her şeye yönelmişsin biraz da Rabb'ine yönel,asla zararsız çıkmazsın..:))

0|0
    0|0
  • basin neden melada merak ettim

0|0
    0|0
    • çok buyuk belada hemde buraya anlatamam

• ama niyeee ya

Yükleniyor...