Galatasaray ve Transfer Sessizliği?

Arkadaşlar bu nedir böyle biz yıldız beklerken 2-3 tane, adamlar Bilal Kısa alıyor, Niasse almaya çalışıyor. Bunlar yaklaşık 100 milyon dolar ya da TL kazandılar ligden. Nerede bu para? Bu kadro lig için belki yeter ama CL için gruptan zor çıkarız. Hamza Hamzaoğlu'na kalsa 2-3 kaliteli oyuncu alır ama başkan izin vermiyor gibime geliyor. Adam da elindeki kadroyla idare etmeye çalışıyor. Siz ne diyorsunuz bu duruma? Gelir mi ilerleyen zamanda 2-3 yıldız? (RvP, Boateng gibi) Ayrıca Podolski gelirse iş olmaz gibime geliyor. Pandev gibi olmasından korkuyorum. Bilal Kısa'nın da Erman Kılıç veya Olcan Adın gibi olmasından korkuyorum.
#Galatasaray

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim zamanında basının ve bazı gs li muhabirlerin yoneticilerin pohpohlamasına şişirme haberlerıne kurban gıttınız 1.5 milyar tl borç varken tum kazanclar temlik ve ipotek altındayken stadın çatısını kapatamıyorken stad catısı davalıkken olcan adının transferınden kalan 1 milyon tl lik taksit e karşılık amrabat ts ye veriliyorken gs li taraftarların gozu boyandı yıldızlar gelecek diye uefa ya ffp kriterlerine karsılık tahhutler verildi yıldız mıldız almayı unutun ne podolskı ne rvp ne huntelar ne jeferson kimseyi gs suankı durumda alamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• geçen sene ki gibi son dakika da pandev dzemaili gibi zükündürük adamları alacaklar gibime geliyor benim de
    hamza hoca çok geniş bir transfer listemiz var bir an önce transferleri kampa yetiştircez dedi ama bir numara yok daha çok enteresan gerçekten merakla bekliyorum ben de

0|0
    0|0
    • Aceleye gelip de uyduruk transferler olacak gibime geliyor. Bknz: Pandev ve Dxemaili

• acelemiz yok tamam ama taraftar bekliyor transferi
      ünal başgan böyle miydi :D yapıştırı veriyodu bombaları :D

• O da bazı oyunculara çok para verdi. Hala aklımda şunlara verilen bonservisler: Amrabat, Bruma ve Veysel

• Bu sene ligi de idare etmez kadronuz bu seneye bakma sen... Bende Fener'e kızıyorum ulan Fener'in scoutları bir sene dünyayı gezip oyuncu aradılar radarımızdaki oyuncular Casillas, Cech, Nani, Fernandao, Şener, Adriano.. vayy be helal olsun nasıl keşfettiler acaba bunları kimse bilmez etmez..

0|0
    0|0
    • Hocam ben olacam takımın başında, Fm'de ne adamlar tanıdım 3-4 sene önce şimdi çoğu iyi takımdalar. Bknz: Ter Stegen :) Bir kaç tane daha vardı da aklıma gelmiyor şimdi. Abi fenerden nefret ederim ama en azından bir kaliteli/kalitesiz adam transfer etti. Simon Kjaer şimdiye kadar duymamıştım ama o kadar bonservise değer mi orası da ayrı bir konu.

• Evet 7 civarı.. Fransa liginin en iyi 11'ine de seçilmişti yükselişte olan bir oyuncu ben çok kez izledim beğenirim Kjaer'i.. Birde bence büyük hedefler koyuyorsan 2 stoperinde mutlaka sağlam olacak

• Bizde vardı işte 3 sezon önce Tomáš Ujfaluši adam bence en iyi stoperdi o zamanki. Semih'e de katkısı oldu baya.

• Bu fırtına oncesi sessizlik :)

0|0
    0|0
  • 1-) Baskan dan once hamza hoca hala büyük kulüp çalıştırdığınin farkinda degil akhisar saniyor burayi
    2-) RvP gelmez boşuna heveslenme bende Galatasaray liyim hemde holigan.
    3-) Yildiz oyuncu bekleme onu birtek unal baskan yaparmis onu anladim
    4-Form gecici Klas kalicidir Podolski nin varlığı bize birseyler katar
    5-Olcan Adin takima gayet faydalı oldu ve olacaktır da.

0|0
    0|0
    • 1- Haklısın
      2- Ben de fanatik diyebilirim kendime. Kesenin ağzını biraz açsalar gelir. Sneijder varken süper olurdu.
      3-Duygun cimri çıktı, adam gibi scout veya sportif direktör, yönetici falan da yok o yüzden yönetim kadrosu 0
      4- Eğer gelirse göreceğiz inşallah bize çok şey katar.
      5- Bence Olcan yetersizdi bu sezon. Trabzon'daki son sezonunda harikaydı.

• Duygun varken maddi sikinti vardi ama simdi hemen hemen cogu kalkti Sampiyonlar ligine direk katilinca cok para veriyorlar + sampiyon olduk ligde + ziraat kupasinds sampiyon olduk kasa doldu yavas yavas Dursu un yapmasi lazim transferleri ama Albayrak ve Ali Durust olsa sindiye transferler tamamdi onlarin yerine gelen Dursun ve Cuneyt tanman beceremiyor bu isleri

Olcan a gelince cunku olcan orda hep banko oynuyordu ve sag acik oynuyordu bizde yedek kaliyor sol bek oynuyor genellikle fark bu yoksa Olcan ayni Olcan.

• Galatasaray artik hamle yapmalı

0|0
    0|0
  • sabriyi unutmuşsun 4.8 milyon euro ya 1+1 anlaşma yapıldı

0|0
    0|0
    • Ona bir şey demicem artık. Bıktım bu bizim yeni yönetim ve teknik heyetin transfer anlayışından.

Yükleniyor...