Nasıl motivasyon olmasını sağlarsınız?

diyelim ki sevdginiz biri onu bir işe veya ders çalışmasına nasıl, ne diyerek, hangi sözlerle motivasyon olmasını saglarsınız? azim etmesi için.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit

Eğer sevgilin ise bu kişi ona Statü sahibi erkeklere hayran olduğunu onları çok karizmatik bulduğunu söyleyebilirsin.O da senden hoşlanıyorsa emin ol kasar-çalışır-başarır..

Yok bu kişi şayet eşin dostun kardeşin akraban ise.

Ez onu.Hayatın gerçeklerini göster.Önce lüks yerlere götür,Gezdir,lüks hayatı göster ona.

Daha sonra al onu en dandik mekanlara götür en laşka insanların oldugu yerlere sok.

Lüks hayatı ,elit insanları tanıyan biri bu seviyeyi bırakmamak bu seviyede hayatını sürdürmek için elinden geleni yapar..

Şunu da unutmamalısın,insanları sözle anca gaza getirirsin,ama esas istediğin motive etmekse onlara şu an bulundukları durumu ve isterler olabilecekleri yaşayabilecekleri hayatı göster.Bu onları motive etmeye yeter..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben hiç ders çalışmazdım, dershaneye gönderirlerdi fakat ben haytalık peşindeydim... Habire ders çalış, ders çalış diye söylenip dururdu ailem... Ben sağda solta sürtmeye devam ettim hep... Bir gün annem bana dedi ki, sen bu kafayla üniversiteyi kazanırsan eğer ben de çıkıp sokağa köpek gibi havlamazsam ne olayım... Bunu söylerken bana gaz verme amacı yoktu, zaten anlamaz da öyle şeylerden :)) Ben bu lafın üstüne hırs yaptım, anne seni havlatmazsam ben de adam değilim dedim... 2 ay kalmıştı sınava, oturdum ders çalışmaya başladım... Dershaneyi bile bıraktım, kendi çabamla kazanacam dedim... Sonuç olarak Türkçe öğretmenliğini kazandım, bu gazla beraber memurluk sınavına girdim, onu da kazandım... Hem okudum, hem çalıştım... Bu başarılardan sonra bir gün anneme dedim ki, anne gel seninle bir dışarı çıkalım... Annem "niye çıkacaz oğlum" dedi... Anne hatırlarsan bana demiştin ki, sen kazanırsan ben köpek gibi havlarım... İşte şimdi sözünü tutma zamanı, dedim... Annem unutmuştu bu lafını, "bari balkonda havlayım oğlum" dedi :)) Tabi ki ben anneme kıyamam, güldük karşılıklı ve sarıldım kendisine... Söylediği bir sözle, farkında olmadan benim geleceğimi kurtarmış oldu... Nasip kısmet işte...

1|0
    0|0
  • gelecegi konusunda hayaller kur

1|0
    0|0
  • Muhtemelen kadim kralların orduları coşturan konuşmalarından yazdıklarımı gizlice ona okurdum.

1|0
    0|0
  • canım ben arkadaşlarla dolaşacam

1|0
    0|0
  • Ders çalışmazsa ne olacağını anlatırım. Öyle anlatırım ki, aklında gerçekmiş gibi yaşar.

1|0
    0|0
  • yürü be koçuum yaparsın dermişim :D asdasg

1|0
    0|0
  • ya ders çalış yada gel benle öpüş :D

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• benim için sözü bu senin dediğin ve bir çok şer için en iyi sözdür benim için yaparmısın çalısırmısın beni seviyorsan abna değer veriyorsan çabalarsın ozaman bişiler yapıyorlar :D

1|0
    0|0
  • sade ve öz konuşup ikna olmasını saglarım

1|0
    0|0
Yükleniyor...