Kolay kız tanımınız nedir?

Geleceği düşündüğüm ve sevdiğim biriyle 2. ayımızda birlikte oldum onun bulunduğu şehirde iş arıyorum o da istiyor ama ben evlenmeyi daha çok istiyorum ve bunu belli ediyorum şimdi ben kolay kız mı oldum?

Güncellemeler:
Arkadaslar evlendik hayırlısıyla hepinize teşekkür ederim

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• kolay kız herhangi bir ilişki olmadan yatağa giren kızdır mesala barda tanışıp sabahlayan veya öğrencilik döneminde eve atılan kızlar kolay kızdır bir de yazın tatilde tanışılan kızlar kolay kızdır benim için

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• inşallah öyledir

• amin

Erkekler Ne Diyor 10

• Gerizekalısın baska bisey demiyorum 2. ayında birlikte olursan Adın kolay kızada çıkarrr ... yada cıkar şimdi o erkek seni terk etse napıcaksın ? , sana seni istemiyorum dese napıcaksın Annenin Heleki Babanın yüzüne nasıl bakıcaksın Allah sizi islah etsin.

2|1
    2|0
    • sen bakirsin sanırım

• Canım zina o anlamada gelır ama genel anlamı budur .. Bi erkekle el ele tutustum zina yaptım demezsın anlıyor musun ? Büyük konusmuyorum kımseyı de kınamam ben . Çok yanlıs yapmıssın kolay kız degıl sen kız degıl artık kadınsın . Allah yardımcın olsun başka birşey diyemem

• nariask ne denildiginin degil zinanin ne oldugunun onemi var sende zina islemismisin islemissin bu kadar bana gelipde zinadan konu acma dersenki cok ileri gitmissin yanlis yapmissin kabulum ama bu sekildeki elestirilerini kesinlikle kabul etmiyorum

• Yok sen orta kararsın. Cidden bak.

Kolay kız şöyle oluyor. Bizzat yaşadım :

Yurtdışında arkadaşla cok iyi bir mekana gittik Polonyada. Club Platinium. Etraf süper kızlarla doluydu. Daha müzik başlamadan sahneye çıktık ve aslında fena dans etmememize rağmen çok komik dans etmeye başladık. Herkes bize baktı. Sonra müzik başlayınca komik figürlere devam ederken etrafta bizi seyreden hatunların hepsine değişik tarzlarda işaretler yapmaya başladık. Hepsi istisnasız gülümsüyordu. Çok eğlendiğimizi düşündüler ki öyleydi. Zararsız olduğumuzu düşündüler. Bu arada arkadaşla o kadar koordineli hareket ediyorduk ki figürler hakkaten komik oluyordu. Derken sahneye 4-5 kız çıktı. 1-2 de erkek. Gözümüze kestirdiğimiz hatunlar ile önce dokunmadan sonrada yavaş yavaş temas ederek dans etmeye başladık. Benimkini hiç bir laf etmeden ve sahneden inmeden 20 dakka içinde öptüm. Müzik devam ederken sadece beni takip edecek mi diye görmek için geçtim yerime oturdum. Arkadaşlarını bıraktı ve yanıma oturdu. İşte kolay kız budur. Eğer 20 değil 45 dk da öpseydim zor demekti. en azından benim kriter bu. O yüzden sen rahibe bile sayılırsın gözümde.

0|0
    0|0
    • Türkiye kriterlerine göre yorum yapsaydın sevinirdim şunu söyleyim bu çocuğu çok seviyorum

• Cevabımda gayet ciddiydim ben. Kusura bakma ama TR şartları bundan çok farklı değil. Bu tip kızlar Tr'de yokmu sanıyorsun. Sana gelince şaka etmiyorum bi gariplik yok sende. Normal herşey.

• umarım oda öyle düşünüyordur teşekkürler

• seni uğraştırmadan sana veren kıza kolay kız denir diğer bir adı kaşar da olabiliyor bunların...piyasada oldukça fazla var zaten...

0|0
    1|0
    • ben onlardan biri mi oldum şimdi

• katıyım demedim bundan önce katıydım dedim bu sitenin üyelerinin ciddi bir algılama problemi var amacınız üzüm yemek değil bağcı dövmek resmen

• ne oldu da cıvıdın o zaman...

• bunu dert etmen tamamiyle kaybetmediğinin delili.bundan sonraki aşamalarda yaşayacakların nasıl biri olduğunu tanımlayacaktır.fakat dini açıdan değerlendirildiğinde nikahsız ilişkinin doğruluğunu savunmak imkansızdır.

0|0
    0|0
  • ya siz ne pislik birisiniz yaaa ! kardeşim, şu her gördüğünüz insanla cinsellik kurmayı bırakın ya; 2 dk.lık zevk için kızlığını bozduğuna değdi mi sence ? :/

0|0
    1|0
    • her gördüğüm insandan değil evlenmeyi düşündüğüm ve sevdiğim insandan bahsediyorum bi daha oku

• sizene kardeşim beden onun hayat onun istediğini yapar size ne

• inşallah senin beklentine cevap verir... Başka da diyecek bir sözüm yok, kusra bakma biraz kaba girdim söze ama, neyse...

• PEki ya senden hevesini alıpta giderse?

0|1
    0|0
    • onun samimiyetine çok inanıyorum yalanmış der havale eder giderim

• Yani malesef kolay olmak bir yana kolay kelimesinden daha basit bir kelime bulamıyorum.

• o kadar yani

• kolay kız zor kızz bence tanışma aşamasında vardır

0|0
    0|1
  • mss easy 2 ay diyo la ne ara tanıdın

0|0
    0|0
    • bazen zaman anlamsız kalabiliyor doğru insanı bulduğunda işler farklı oluyor

• yaşamayan birine anlatmak zor tabi

• neler yaşadıgımdan haberin bile yok :(

• hıhım ...aynen o dediğinden..

0|0
    0|0
    • peki

• tamam nasipse ocakta nikah var durumu yazarım buraya

• tamam.bekliyroum...

• en iiyi kız kolay kızdır..sevince her şey kolay olur

0|0
    0|1
    • yani?

• kasma yani..yok kolaymı olurum..süründürsem daha mı kıymetli olurum..duygularını yaşa

• ben de öyle yapıyorum zaten teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence kolay kız değil artık kadınsın.iki ayda yatmışsın iki gün sonra sana bunları söyleyip arkasını dönse verecek cevabın yok.

1|1
    0|0
    • Beni anlayan birisi daha.

• Zaten çoğu kız bu vaatlerle kandırılıyor.Umarım seninki sözünün eridir de seni bırakmaz.

• evlilik dusunen bı ınsan bunu zaten birbirine haram olmadıgın güne bırakır .. Ama bazı kızlar bunu anlamıyorlar işte ..

• ilk bulusmada opusen

0|0
    0|0
Yükleniyor...