Türk voleybolu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Alt Yapıya yeterli önem veriliyor mu? Emeğimizin karşılığını alabiliyor muyuz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Genele bakarsan pek iyi değil. Erkek voleybolu vasat.
    Kadın voleybolunda belli demirbaşlar var ve belirli bir standart yakalamış durumdalar. Başarıları da ortada. Onları tebrik etmek, diğerlerinin de bunların yapılanmasını ornek alması gerekmekte bence.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bence yeterli önem veriliyor zaten bayan voleybolun da özellikle çağ atladık diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • O sadece buzdağının görünen kısmı, torpil uğruna ne yetenekler kaybediliyor :D

• her yer de olduğu gibi burada da torpil vardır evet
      türkiye nin gerçeği ona yapılabilecek çokta bir şey yok maalesef

• Alt yapiya onem siffir siffir siffir

0|0
    0|0
  • Fenerbahce )

0|0
    0|0
  • Kadınlar iyi.

0|0
    0|0
  • Emek vermiyoruz ki karşılığını alalim zaten sorun burada emek vermemkte.

0|0
    0|0
    • 10 senedir emek veriyorum evet kabul ediyorum çok üst düzey olmasa da orta düzeyde bir oyuncuyum en son emeğimin karşılığını 8 yıl önce falan almıştım 😄

• Aynen öyle bizim Türkiye de antrenör olmak çok kolay hiç bir spor dalından anlamasan bile direk antrenör yapıyorlar fedarasyonlar zaten evlere şenlik kimse elini taşın altına sokmuyor yatiyorlar sonra başarı bekliyorlar çok beklerler... Bazıları da demiş bayan voleybol altyapısı iyi falan gecsinler o işleri vakifbank 2-3 defa avrupa şampiyonu oldu ona istinaden söylüyorlar galiba onların şampiyon olmasında yabancıların büyük payı var yani onun bizim altyapimizla bir alakası yok birde başarı büyük takımları avrupada şampiyon yapmak değildir başarı alt liglerden üst liglere sporcular çıkarmaktadır :))) Bilen de konusuyo bilmeyende :))

• Aynen öyle 3. lig ve bölgesel lig vasat durumda 3. lige çıkmak için çok uçuk rakamlar talep ediyor tvf, doğal olarak çoğu kulüp bunu karşılayamıyor ya A takımı kapatıyor ya da bölgesel lig denen saçma ligde sadece 3 maç yapıp hiç bir gelişme gösteremeden sezonu kapatıyor, bu böyle olduğu sürece alt yapılardan oyuncu çıkmaz yabancılara bel bağlamaya devam ederiz arkadaşlarımdan biliyorum basketbolda da aynı sorun var

• Pek ilgimi çekmiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kadın voleybolu çok iyi Türkiye'nin. Ama erkek voleybolu kötü. Bence altyapıya onem veriliyor. Misal 2015 Avrupa oyunlarinda Türkiye genç kadroyla gitti. Bu da gencleri voleybolda ne kadar onemsediginin gostergesidir :)

0|0
    0|0
    • Bence verilen önem sadece 1. ve 2. lige, alt yapıda da belli başlı 1-2 kulüp var, 3. lig ve bölgesel lig yerlerde 😄

• O kadarını bilmem ben valla :D

Yükleniyor...