Kariyeriniz için neleri göze alırsınız?

kariyeriniz için yurt dışına gitmeyi hak kazanıyorsunuz yanlız aileniz ve sevdikleriniz buna karşı çıkıyor.kariyerinizi burda da devam edeceginizi düşünüyorlar ne yaparsınız?sevdiklerinizi hiçe sayıp gidermisiniz yoksa hayatınızın fırsatını gerimi çevirirsiniz?

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• sevdiklerimi hiçe sayma diye düşünmemek lazım bunu. İnsanların karşısına böyle fırsatlar her zaman gelmez ve gelen fırsatları da iyi değerlendirmek gerekir düşünüyorum. Aileni veya sevdiklerini bırakıp gidildiği yok sonuçta insanlar kendileri için çalışırlar. Böyle bir durumda ben olsam ki 1 veya 2 yıl içinde olacağım inşallah tabiki bu fırsatı değerlendiririm. Sonuçta kutuplara gittiğin yok. Sevdiklerin seni özleyeceği için gitme diyor fakat bu yurtdışı serüveni sana bir şeyler katacaksa ve seni daha yukarılara taşıyacaksa kaçırma derim. Aynı tren aynı zamanda bir daha gelmez.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Kariyer önemli ama secim yapmak gerektirecek kadar önemli degil. Sevdiklerinden ayrılmak istyorsan bir süreliğine uzak kalabilirsin. Ben merkezineden bakarsan kariyerin ağır basabilir. Gidip egitimi almalısın. Ama vazgeçtiğin seyleri de bazı insanlar ömürleri boyunca sahip olamıyor. Bir ömrünü babası olmadan geçiren insanları düşününce kariyerin bir anlamı kalmıyor.

0|0
    0|0
  • Kariyerim için hiçbişeyi göze almam.

Sevdiklerim ailem yanımda olcaksa ben en kral üniversiteyi bitireyim fabrikadada çalışırım..

0|0
    0|0
  • Artık gitmeyi tercih ediyorum :((

0|0
    0|0
  • Seven insan benim geleceğimi engellemeye uğraşmaz, böyle konularda duygusallığın yeri yok. Basar giderim, ama uygun şartları oluşturacak kadar kaynağa sahip olduğum zaman sevdiklerimin ziyaretine giderim muhakkak.

0|0
    0|0
  • durup tereddüt bile etmem, direk giderim.

0|0
    0|0
  • ben size olan bişeyi anlatayım

ben almanyaya okumak için ve devamında çalışmak için gittim

6 ay sonra bizimkiler ısrarla geri çağırdılar '' çağırırken geri göndereceklerini söylemişlerdi''

sonra türkiyede kaldım. bidaha da gidemedim.

0|0
    0|0
  • beni buraya bağlayan çok büyük bi nedenim olursa belki vazgeçebilirim..

0|1
    0|0
  • O günlerdeki ruh halime bağlı, emin değilim. 5-6 aylığına gidebilirim ama sanırım.

0|0
    0|0
  • herşeyi

0|0
    0|0
  • çok sey ıfade etmez benim ıcın karıyer karakter yoksa arkasında...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Karşıma çıkan fırsattan daha büyük ve daha sağlam bir fırsat çıkarabiliyorlarsa karşıma kalırım.

Yoksa bağlasalar durmam!Karşıma çıkan fırsattan daha büyük ve daha sağlam bir fırsat çıkarabiliyorlarsa karşıma kalırım.

Yoksa bağlasalar durmam!

0|0
    0|0
  • Risk alırdım bu konuda çünkü yaşamak istediğim yer yapmak istediğim bir şey ve kariyerim öenmli ayrıca bu konuda aileminde tepksini bildiğim için kolay giderdim arkamda olurlardı.Olmadıklarını varsaysam bile giderdim benim geleceğim önemli burada.

0|0
    0|0
  • hiç düşünmeden giderdim bazı fırsatlar insanın eline bir kere geçer duygusal davranmamak lazım

0|0
    0|0
  • Eğer evliysem ve çocuğum varsa kalırım. Bunun dışında annem laf etmez. Sevgilimin de son kararıma saygı duymalıdır.

0|0
    0|0
  • geri çevirmem gider şansımı denerim. bu ülkenin geleceği hayırlı değil sonuçta. hala da işsizim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...