Beyler supplement alıcam 6 aydan az spor geçmişi olan yazmasın lütfen?

Universal creatine mono 500gr
Optimum whey
Optimum casein
Nutrend BCAA 500gr
Hardline glutamine 500gr
Optimum optimen vitamin 180 tablet
Hardline Arginine 1250mg 120 tablet

maliyeti 741 TL'dir

Optimum whey yerine scitech whey alsam olurmu daha ucuz servis daha çok?

Güncellemeler:
bir tavsiye verebilecek yok mu kür nasıl?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• güzel kombine yapmışsın. bunları al kullan. scitech hiç kullanmadım ama bildiğim kadarıyla f/p olarak ultimate prostar daha iyi. doğru beslenmeyle çok faydası olacaktır.

0|0
    0|0
    • Kombinin nasıl olduğunu sordum şöyle böyle yap yazıldı :D Tebrik ediyorum abi sorumu anlamışsın ve cevap yerinde verilmiş. Ramazandan sonra başlıyorum abi bu kombine. Scitech'de sağlam içen arkadaşlar var 78 servis çıkıyor bence çok iyi bir rakam.

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor gecmisi olan yazsa daha faydali olmaz mi?

0|0
    0|0
    • Cok pardonnn yanlis okumusum. yani spor hayatim ve tecrubem yeterli ama ben takviye almadim hic o yuzden yardimci olamam

• Teşekkürler :) Her bilgi altın değerindedir...

• Rica ederimmmm

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardesim kac aydir yapiosun. Birde optimum wheyin içeriğinde zaten bcaa ve glutamin yeteri kadar var kullanmana gerek yok bence. Birde yaz aylarinda kreatin kullanma derim.

0|0
    0|0
    • 7. ayı bitirdim artık iyice büyümek istiyorum kandaş. ve optimumdaki glut. ve bcaa yeterli değil araştırdım hacim ant. çalışıyorum ağar giriyorum Nükleer enerji sant. gibi olmam lazım anlatabildim mi :D

• Valla dostum iyi guzel diosunda daha besinlerdende alacaksin bence yeter. Ama görünen o ki fikrini degistirtemicem :). Ama dedigim gibi creatini bu aylarda alma. Kreatin kaslarda su tutarak büyümeyi tetikler ama bu sıcak yaz aylarında sürekli bir su kaybı var ondan dolayi su tutamazsin dolayisiyle kullanma derim. Bu arada kür kesinlikle kullanma 40ında gidersin youtuba filan yaz birçok belgesel var bu konuda.

• Trombolon filan değil bu şekil powder tarzı naturel bir destek alıcam kürden kastım o hormona kesinlikle girmem :D

• Supplementlerin iyi maliyetide iyi 750 liralık bütçeyle ben sana süper bir kombin yapayım hatta cebine paranda kalır
    Weider Premium whey
    Weider Premium bcaa
    Optimum glutamine
    Bide bir amino sec şu an aklıma iyi bisey gelmedi
    Bombalar burada whey, bcaa, glutamine

0|0
    0|0
    • Weider'e para vermem kazık mal satıyorlar. :)

Yükleniyor...