Yardım eder misiniz?

Arkadaslar boksa yazıldım beni başkalarıyla kıyaslıyolar bu kızlar bunu bunu yapıyo sen erkek gibi boksa yazıldın gibisinden laflar duyuyorum AKRABALARIMDAN herkes öyle mi düşünüyor gerçekten :( boksa kızların gitmesi kötü bişey mş kızlar savunmayı öğrenemez mi yani çok kötü bir his bunu duymak. Sizinde düşüncelerinizi bekliyorum

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle çekici.

1|0
    0|0
    • Böyle düşünen birilerinin olması ne güzell :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Kesinlikle iyi yapmışsın. Box da bir spordur ve sana kendini savunmayı öğreteceğinden hem vücudun şekle girecek hem de kendini daha özgüvenli hissedeceksin. Bunun erkeklikle alakası yok. bayan sporculara bakabilirsin. Hem gayet fit vücutları oluyor hem de genç yaşta kas kütlesini artıtrarak yaşlılık için yatırım yapıyorlar. Vazgeçme sakın. Başarılar.

1|0
    0|0
  • hayır kötü birşey değil sana bunu söyleyenler büyük ihtimalle boks hakkında birkaç boksör ismi dışında birşey bilmiyor ve evde tv karşısında göbek büyütüyor.
    kimseyi kafana takma boks yapmak istiyorsan yap ve sana uygun olup olmadığına kendin karar ver. hoşuna gitmezse de başka spora geçersin ama spor alışkanlığından vazgeçme.
    ben üniversitedeyken boks yapıyordum ve yaptığım en zevkli sporlardan biridir.

1|0
    0|0
    • Teşeklür ederim güzel görüşünüz için :)

• Takma kafana ne güzel işte kendini korursun 2-3 gün once haberlerde izledim adamin teki kıza tecavüz etmeye kalkmış kız bokscu çıkmış 1 tane vurmuş adama adamı hastaneye kandirmis lar hahaha :D

1|0
    0|0
    • Evet evet biliyorum :D

• Yazıldım bir kere :) :D

• Peki sen bilirsin ama benden sana tavsiye eğer orda gittiğin yerde kick boks varsa oraya geçiş yap yoksa devam et boksa benden sana tavsiye yinede sen hangisini istiyorsan hangisi içine siniyorsa onu yap :)

• Boksa giden o kadar güzel ve hanfendi kızlar tanıyorum anlatamam sana :D kendi hayatını kendin çiz, kalemi başkalarının eline verme

1|0
    0|0
  • :) kendini koruma amaclı bisey yapmışsın tebrik ederim benim de 3 tane kız öğrencim vardı askerden önce

1|0
    0|0
  • biz senin akrabalarının ne düşündüğünü nerden bilelim beybisi :) boks yapmayı bilen biz kızdan ise evlenince evini BOKs götürmeyecek bir kız tercihimdir

0|0
    1|0
    • Afedersiniz bayım ama boks yapan kızlarını evini b. k götürür diye bir gerçek yok o sizin kesinlikle kendi sallamanız :)

• Tamam eyvallah bu da senin görüşün

• Umaeım sizin gibi gerizekalılarla bidaha diyaloğa girmek zorunda kalmam

• Üzme kendini. Seksi bir vucuda sahip olunca kıskançlık duyacaklar.

1|0
    0|0
    • :) teşekkürler görüş. için

• Kendi düşüncen sonuçta kimin ne dediği umrunda Olmasın Düşünceye SAYGI cahilliğe gerek yok

1|0
    0|0
  • Cok iyi bir sey devam 👍

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Boks, Kickboks, Taekwondo yapan kızlar var, vücudları gayet iyi ve şekilli. Ben çok yakıştırıyorum. Erkeklik ile alakası yok hiçbir sporun.

1|0
    0|0
    • Düşüncen beni mutlu etti keşke herkes sizin gibi düşünse :)

• Bence kimsenin lafına bakma, yararı sana olacak sonuçta. Aralarında kıskananlar vardır kendileri gidemedikleri için. Hiç aldırma, sen devam et. İleri de görsünler bir kızın istediği her şeyi yapabileceğini

• Görüşün moralimi gerçekten yerine getirdi mutlu oldum yani inşallah hayatında hep güzel şeylerle karşılaşırsın kardesim

• Hayir. bence cok guzel bisey kendini savunmayi ogrenmek istemen. ben fitness yapiyorum ama sokakta biri bana sarktiginda dumbell gibi 3 set adami kaldirmicam sonucta ama sana sarktiginda agzinin ortasina yumrugu cakabilceksin. bence cok guzel bisey

1|0
    0|0
  • Hayır imkanım olsa bende giderdim ,(bulundugum ortamda yok )
    Bosver onları Allah korusun. basına bisey gelse bu savunmalar kurtarır seni. cevrendekilerin bos lafları degil :)

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim canım :) umarım bulur gidersin :)))

• Yok onlara ne

1|0
    0|0
Yükleniyor...