Evlenmeyi düşündüğünüz kızın hiç öpüşmediğini kendi ağzından öğrenseydınız ne düşünürdünüz?

Evlenmeyi düşündüğünüz kızın hiç öpüşmediğini kendi ağzından öğrenseydınız. ve bu kız çok güzel olsa İçinizde ne gibi duygular düşünceler oluşurdu?

0|0
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• ALLAH'ım ben ne şanslı bir erkeğim derdim ki aslında olması gereknde bu ama devir öyle bir hal aldıki artık bunları alkışlanacak bir şeymiş gibi görüyoruz aslında olması gereken bu.

2|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 25

• gercekten bu boyleyse kesınlkle bu kızla evlenırdım bu devırde hem guzel hem namuslusunu bulmak bence ımkansız

1|1
    0|0
  • bu beni çok mutlu ederdi

sevgisini ve herşeyini benim için sakladıgını kolladıgını düşünür ve ona bir kez daha aşık olurdum

1|0
    0|0
  • ona olan sevgim kat be kat artardı ve onu asla bırakmazdım :)

1|0
    0|0
  • Ben sana şöyle bir yorum yapayım.

Önüne gelenle öpüşmüş kız yada abartmadan baya cinsel deneyim yaşamız kız rihanna kadar güzelde olsa işim olmaz .

Evlilik kutsaldır el değmemiş kız terciğimdir çirkinde olsa el değmemiş kız terciğim olur.

1|0
    0|0
  • neden opusmedigini sorgulardim utangacliktan mi guzel ahlak mi diye...saka saka bu firsat kacmaz deyip evlenmek lazim derdim kendime

1|0
    0|0
  • Eğer oda isterse harika bir öğrenci olacağını düşünürdüm. Hisler anlatılmaz yaşanır.

1|0
    0|0
  • sevgim ve saygım üçe beşe katlanırdı.

1|0
    0|0
  • Evlenme isteğim 10 kat daha artardı. Böylelerinin olduğunu bilmek güzel.

1|1
    0|0
  • direk nikah dairesine giderdim

1|1
    0|0
  • sevgim sonsuz artar, heyecenım tavan yapardı :D

1|0
    0|0
  • Daha öpmeden evililik düşünecek noktaya nasıl vardım, ben onu düşünürüm önce.

0|0
    0|1
    • Siz öperek seçme yapıyorsunuz sanırım, erkek arkadaşım da inanmadı zaten. Bende bir tuhaflık var sanırım öpüşsen bir türlü, öpüşmesen bir türlü

• öperek seçme ne kadar basit bir yaftalama,çocukca sığ ve saygısızca. dürüstçe cevap istemişsin, hayatı yaşama şeklimiz farklı olabilir, küstahlaşmayın.Ben size karşı kabalaşmadım.

• Sayısızca bir şey söylemedim ben size, siz ağır ithamlarda bulunmussunuz cevabınızla. Haklısınız yaşayış tarzı teşekkürler..

• havada kaparlar öylesini.

1|0
    0|0
  • hemen nikah masasına koşalım şeker :)

0|1
    0|0
  • Erkekler genelde sevdiğin kadının ilk erkeği olmayı tercih ederler, doğruysa süper haber daha ne olsun ki? Tabi buna şimdi çocuklar bile inanmaz

0|0
    0|0
  • yaalan ağzına yuva yapmış derim :))

0|0
    0|0
  • hic opusmemis diye dusunurdum

0|0
    0|0
  • sorunda en ufak bir gerçekci pay yok öyle kıza can kurban ama sanıyorum soyları tükendi artık öyle kızların :)

0|0
    0|0
    • Harbiden teklerdenmısım he.Teşekkürler yorumlarınız için =))

• Bana garip gelirdi; acaba utangaç biri olduğu için mi kimseyle çıkmadı derdim veya bana acaba yalan mı söylüyor diye düşünürdüm :)

0|0
    0|0
  • yalan olduğunu düşünür, dudaklarına yapışırdım :) kontrol için

0|0
    0|0
  • Vay be süper yalan söylüyor kıza bak! derdim.

0|1
    0|0
    • nie yalan olsunki ben dahil etrafmda cok kz var öyle

• Zeynep siz nerede oturuyorsunuz ALLAH aşkına bir söylesene.Bizim burdakilerde bir sorun var galiba.

• ınanıp ınanmadığınızı sormadım ben düşüncenızı sordum benden başkasını zaten ilgilendıren bir durum değil bu. Yorumunuz için ayrıca Teşekkürler..

• sevinir mutlu olurdum.Tertemiz diye :)

0|1
    1|0
  • atmaaa ziya derdım... zaten operken anlasılır bır sure sonra

0|0
    0|0
  • İnanmazdım

0|0
    0|0
  • Evlenme isteğim 10a katlanırdı :)

0|0
    0|0
  • Yalan söylediğini düşünürdüm.Bu devirde hiç öpüşmeyen güzel kız mı var?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç sevgilimin olmadığını öğrenen bir çocuk "hiç öpüşmedin mi bile ?" demişti.Bende hiç kimseyle öpüşmedim sevgilimde hala olmadı.Bence çok hoşuna gider bir erkeğinde.Böyle kız var mı diyenlerde çevrenizi değiştirin.Bizim gibi bolca kız var.

1|0
    0|0
    • Kendımde bir sorun aramaya başlıycaktım az kalsın :)

• Arama .Ortalıkta hemen veren o kadar kız olunca erkeklerinde inanmaması normal .Ama dediğim gibi bizde az değiliz :)

• Haklısın..

• yalan baska bisey degil öyle bi zamanda yasiyozki türbanli kizlar bile parkta domalarak tersden veriyorki bakireligi zarar gelmesin diye öpüsmeyen kiz oluyorlar ondan sonrada nahhh öpüsmpüyorlar her haltida acigida kapalisida yapiyo artik.

0|0
    2|0
    • Sibel hanım Namus insanın içinde olan bır durumdur bunun kapalılıkla, açıklıkla, aile baskısıyla bir ilişiği yoktur. Kişilerin kendi yaşam seçimidir, size inanıp inanmadığınızı sormadım farklı bır durum için yorum istedim.

• kız 15 yasındaysa doğaldır hatta doğrudur bence. ama 25 yasındaysa sorunları oldugunu dusunurum ben bir bayan olarak.

0|0
    3|0
    • sorunla nasıl bağdaştırdınız anlayamadım, teklerden olmak her zaman iyidir benım düşüncemdir bu özel hissettirir sizi. Teşekkür ederim.

• 25 yasında cinsellikle hiç tanısmamıs biri bence sorunludur. en azından masturbasyon yapmıstır bir erkeği hayal etmiştir. kendisi reddetse de ruyasında bu gerceklesir.

• Teşekkür ederim yorumunuz için kafi.

• öyle bi kız varmıya hala :D

0|0
    2|0
  • o değilde kızın hiç sevgilisi olmadığını söylerse? ileride söyliyeceğim inşallah :))

0|0
    0|0
  • Çok şanslı bir bey bence karsısındaki :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...