Sigaranın bağırsakları çalıştırmasının sebebi nedir?

arkadaşlar bir sigara içiyorum hemen tuvalete koşuyorum. içmediğimde bu olmuyor. nedeni nedir sizce?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sigara parasempatik sinirleri çalıştırır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sigarayı içine derin nefes alarak çektiğin için bağırsaklarına hava dolumu oluyor bir de diyafragma kası baskı yapıyor alt tarafa o yüzden daha kolay geliyor,tuvalete otur ve iç daha da kolay gelir tuvaletin. iyi birşey oldugu için söylemiyorum ama gerçek nedeni bu.

0|0
    0|0
  • İçmeden anüsten içer sokaan daha etkili olur ben hiç sgara kullanmıyorım her gün düzenli olarak yapabiliyorum sigara gibi milyonlarca enayiyi kendine bağlıyan bişeyi güzel bişey gibi göstermenize hayret ediyorum

0|0
    0|0
  • Buna çalıştırmak demeyelim de bağırsakları öldürmek diyelim. Sanki sigara yararlıymış gibi bağırsaklarını çalıştıracağını mı sanıyorsun? Sebebi belli, vücut metabolizmanı bozuyor ve vücudun da buna bu şekilde tepki veriyor. Miden delinebilir yakında haberin olsun...

0|0
    0|0
  • sigaradaki nikotinin bağırsaklardaki sinir uçlarını uyarmasıyla oluşan durumdur. peristaltizmi arttırır, sindirimi ve boşaltımı kolaylaştırır.

0|0
    0|0
  • sıgara ıcmıyorum ve bagırsaklarımda da hıcbr sorun yok

0|0
    0|0
  • psikolojiktir

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey olamaz.

0|0
    0|0
  • Alakasız birşey bu.

0|0
    0|0
  • Öyle bir etkisi yok psikolojik bir durum sanırım

0|0
    0|0
  • sigarayı yuttuğuna eminim.

0|0
    0|0
  • sigara motorunda bi sorun yapıyor işte.

0|0
    0|0
  • aynı benim de oluyo. neden acaba?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ilginçmiş ilk defa duyuyorum ters reaksiyon veriyordur belki

0|0
    0|0
  • Tamamen doğru hatta House'un bir bölümünde kabızlık çeken bir hastaya House günde bir sigara içmesini söylemişti. House bu yani, dahi doktor.

0|0
    0|0
  • sağlıga zararlı olması olabilirmi sence ?

0|0
    0|0
  • saçma. ben günde 2 pakete yakın içiyorum neden bende yok öyle bişi.

0|0
    0|0
  • sıgara kullanmadıgım ıcın bı bılgım yok..bırkac ksıde senın gıbı solemıstı yakın cevremden..

0|0
    0|0
Yükleniyor...