Herkese iyi aksamlar sorum spor ile ilgili bu konuda tecrubeli olanlar bakabilir mi?

Uzuuuuuuun bir aradan sonra dun yarim saatlik bir antremanla spora basladim isinma hateketleri mekik squat bisiklet cevirme ve bir kac basit hareket daha yaptim bugun kalktim ve kaslarim inanilmaz sekilde agriyo soruma gelince bugunde yavastan spor yapmalimiyim yoksa kaslarimi dinlendiriyimmi mekik cektim biraz sadece squati sanirim fazla yapamicam cok agri cekiyorum bu agriya oneriniz var mi? Cevap veren herkese tesekkurler

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ağrı senin kaslarının güzel çalıştığının ve hamlığını attığının göstergesi antrenman yaparken vücudun sıcak olduğu için bu kas ağrısı hafifler antrenmana devam birşey olmaz her antrenmandan sonra bu acıyı çekiyorum ama spru da her gün yapma haftanın dört günü ideal ve sıcak bir duş iyi gelir umarım yardımcı olmuşumdur acı yoksa gelişimde yok bunu unutma :)

0|0
    0|0
    • dün direndim ve sporumu yaptım bugün ağrı çok az :)) bugünde yapıp yarın kendimi dinlendiricem :)

• Ya aslında bakarsan bu iş çok karışık mesaj atıyorum burada herkesin boyumu kilomu kaç öğün yediğimi görmesine gerek yok :D

• At bakalım :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunun sebebi uzun zamandır spor yapmadın. Bir den yüklenme olunca kaslar gerildi. Yarınına ağrı yaptı kaslar. Doktora git. Kas gevşetici filan al. Geçer belki.

0|0
    0|0
  • ben ve arkadasım her pazar 40 km bısıklet suruyoruz bıze yeterlı sporu saglıyor

0|0
    0|0
  • hafif yap dinlendirme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu hamlikla alakali yarin spora basladiginda agrinin gectigini hissediceksin zaten

0|0
    0|0
  • Aynı hareketleri yap. O hamlıktan olmuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...