Kutlamanın arasında sevgilinizi ve yanında bir kız/erkeği görüyorsunuz, ne yaparsınız?

Erkek/Kız arkadaşınız başka bir şehir ya da ülkede yaşıyor, yılbaşı için ona bir sürpriz yapıp oraya gidiyorsunuz, hatta yanınızda arkadaşlarınız da var, o bahane ile onları da tanıştıracaksınız.

fakat oraya gittiğinizde, kutlamanın arasında sevgilinizi ve yanında bir kız/erkeği görüyorsunuz, el ele tutuşmuşlar ve birbirlerinin gözlerinin içine bakıyorlar, ne yaparsınız o an?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• tanımıyorum ben bu orspuyu der boşta manita varmı ona bakarım :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Giderim yanlarına sevgilimin gözlerine bakar 'Afedersin sevgilimi daha demin buralarda kaybettim siz gördünüz mü?' diye sorarım. Cevap vermesine imkan vermeden 'Benim kide salaklık siz nerden göreceksiniz çok meşgulsünüz zaten' der basardım giderdim oradan. Bunları söylerken yüzümde tebessüm olurdu.

0|0
    0|0
  • kardeşi ve kuzeni olmadığınından emin olmak lazım öncelikle ama madem sevgilin herşeyini bilmeli insan, usulca ortamdan uzaklaşırım ben ve o anı ölümsüzleştiririm bir resim ile :)

gerisini sonra hallederim. medenice

0|0
    0|0
  • ilk is elini tutacagim ve gozunun icine bakacagim baska birini kestiririm gozume

0|0
    0|0
  • Merhaba hayallerimi ve parçaladığın kalbimi geri alabilirmiyim der ve kahpelik üzerine kurulmuş hayatlarında çektiğim acıyı onlarında çekmesini isterdim.

0|0
    0|0

• değer verdiğim bir insan ise gider ikisinide döverim. sonra s.ktirin gdin derim

0|0
    0|0
    • baktım olmuyo...

yanlarına gider ellerini ayırır kafalarını tokuştururum , sonra kızın yüzünü duvara yapıştırır altdan dilini çeker bacak rasından geçirip g.tüne sokarım

nasılım

• İncici misin kız? yoksa ekşici mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...