Sevda kelebeği uçsun uçsun gökyüzünde süzülsün gitsin onun kalbine konsun dediğiniz oldu mu?

ellerimi yüreğimin üstüne koydum sevdamın küllerinden bir sevda kelebeği oluşturdum avuçlarımı açtım ve kelebiğin avuçlarımdan süzülüşlerini izledim sevdamın çığlıklarını onun yüreğine haykırışlarını izledim sevda kelebeği uçsun sevdiceğimin diyarlarına gitsin kalbine konsun hasretlik yüreğimin çığlıklarını yüreğine haykırsın yüzüne haykırsın...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• tam bir aşk anlatımı harika bir anlatım harika bir duygu,bende şey hissediyorum,sanki böyle kalbimden küçücük bir filiz büyüdü ve bütün bedenimi sardı sanki şuan sevgilimle benim kendimize ait ağacımız var ve her geçen gün büyüyo gibi geliyo,sanki ondan nefes alıyorum gibi geliyo,

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Ahahahahsh, gulerim ben buna :-)

odun muyum neyim arkadas anlamadim ki nerden buluyosunuz boyle cafcafli anlatimlari?

0|0
    0|3
    • romantizm diyoruz şekerim biz buna.. yumuşak seven kalp tir bu güldüğün.

• Bana gercekci gelmiyor. Kemal sunal'in bi filmdeki repligini hatirlatti; ben sevda kuşiyem, cikcikcik...

Ayrica elalemin kalbine gulmuyorum, kelimelerine guluyorum. O kelimeler o kalpten dokuluyor dersen daha da cok gulerim..

• Ne kadan duygusal :(

0|0
    0|0
  • oldu oldu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Valla bu kadar hoş bir nameden sonra ben bile kanatlanıp uçarım sevgilimin yanına :)

0|0
    0|0
  • bu konuda beni konusturma.. içimdeki sevgi pıtırcıklarını patlattım

0|1
    0|0
  • benki duygusal bir adamım okuyorum okuyorum hiç bir anlam ifade etmiyor,benden geçti sanırım... :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...